SZLACHETNA PACZKA 2022 po raz kolejny w Przemyślu!

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że w bieżącym roku ponownie w naszym mieście ruszyła ogólnopolska akcja SZLACHETNA PACZKA 2022. Chcemy pokazać, że nie jest nam obojętny los potrzebujących rodzin z naszego miasta.
W poprzednich latach do zbiórki włączyli się Prezydenci Miasta wraz z pracownikami urzędu, Prezesi Spółek, 5 batalion strzelców podhalańskich, firmy, szkoły ora prywatne osoby. Z zebranych pieniędzy pracownicy urzędu zakupili dla najbardziej potrzebujących rodzin niezbędne artykuły codziennego użytku. Podczas wcześniejszych zbiórek w naszym mieście oraz powiecie przemyskim nie było rodziny, która by nie została obdarowana paczką od darczyńców. To dzięki Wam moi drodzy Święta Bożego Narodzenia dla tych osób były radosne, a My udowodniliśmy, że potrafimy się zjednoczyć we wspólnym celu jakim jest pomoc w trudnym momencie życia.
W Przemyślu i nie tylko na naszą pomoc czeka wiele rodzin. W tym roku znowu pokażmy naszą wrażliwość i serce, nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka. Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się 10 – 11 grudnia 2022 r. Kochani liczymy na dowolne datki, przyda się każda przysłowiowa złotówka Można też wesprzeć akcję w inny sposób – np. poprze zakup żywności i środków czystości lub przez wybór rodziny ze strony www.szlachetnapaczka.pl – historie rodzin zostaną opublikowane na stronie Szlachetnej Paczki 12 listopada.

W sprawie szczegółów proszę o kontakt – 606 239 216

Z poważaniem
Lider i Wolontariusze Rejonu Przemyśl i okolice