Szukając odpowiedzi dla Przemyśla

Czy będę mógł pracować w Przemyślu? czy Przemyśl nie może być czysty? czy autobusy muszą jeździć tak rzadko? czy muszę żyć ze smogiem? czy zabytki muszą tak niszczeć? czy Przemyśl może być pełny turystów? czy urząd nie może być czynny dłużej? czy przedszkole nie może być czynne do 18? czy nad Sanem nie może być pięknie? czy wreszcie doczekam się basenu?

Proste, w zasadzie retoryczne pytania … ale od długiego czasu przemyscy Rajcy oraz Prezydenci Miasta, nie mogą lub nie umieją znaleźć na nie odpowiedzi. Czy znajdą te odpowiedzi kandydaci do Rady Miejskiej w Przemyślu oraz Kandydat na Prezydenta Przemyśla startujący z listy Koalicji Obywatelskiej w Przemyślu? Twierdzą, że znajdą. Są pewni, że Przemyśl nie jest ani inny, ani gorszy od innych miast, brakuje mu jedynie dobrego gospodarza, a takim będzie Wojciech Błachowicz. Że mieszkańcom miasta nie brakuje ani pomysłów, ani zapału do działania, wystarczy jedynie im nie przeszkadzać. Wystarczy pomóc im w drobnych, z punktu widzenia całokształtu zarządzania miastem, sprawach, a sami zadbają o to, żeby stagnacja stała się niemiłym wspomnieniem.

Wszystko okaże się 21 października, a w zasadzie w nocy z 21 na 22 października, kiedy poznamy wstępne wyniki wyborów samorządowych. Wszystko wskazuje na to, że w naszym mieście może się dużo zmienić …

artykuł sponsorowany, tekst oraz spot przesłany przez – KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA  KOALICJA OBYWATELSKA