Targi Akcesoriów Meblowych Firmy DOMATOR w Przemyślu

Szeroki i różnorodny asortyment akcesoriów meblowych oraz ciekawe  propozycje wystawców z całej Polski,   można było obejrzeć na Targach Akcesoriów Meblowych w firmie DOMATOR. Wśród zainteresowanych byli przedstawiciele producentów mebli, akcesoriów meblowych, oraz studiów kuchennych.1 (2) Liczną grupę odwiedzających stanowili stolarze, projektanci mebli jak i dekoratorzy wnętrz, którzy z dużym zainteresowaniem zapoznawali się z ofertami różnych firm. Podczas całego dnia odbywały się różne konkursy min.:skręcanie szuflad oraz drzwi przesuwnych na czas, jak również  wiele ciekawych prezentacji.Firma zadbała o gości na najwyższym poziomie, suto zastawione stoły oraz gorący obiad pozwolił na wielogodzinne uczestnictwo z prawdziwą przyjemnością w domowej atmosferze.

4Było to sprzyjające wydarzenie branżowe na prowadzenie rozmów biznesowych z licznymi partnerami nie tylko z Polski, ale także zza wschodniej granicy.

Firma DOMATOR  istnieje na rynku akcesoriów meblowych od 1999 roku. Aktywnie działa na rynku Polskim oraz Ukraińskim, stale rozbudowuje sieć przedstawicieli handlowych. Dba o najwyższą jakoś usług za najniższą cenę. W swojej ofercie ma nie tylko handel ale również usługi na najwyższym poziomie.  2Oferuje swoim klientom: meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe, garderoby, meble biurowe oraz meble do sklepów. Każdy produkt jest indywidualnie dostosowany do  potrzeb klienta. Przed przystąpieniem do realizacji klient ma możliwość obejrzenia wizualizacji komputerowej. Do wszystkich mebli są wykorzystywane materiały najwyższej jakości. Dodatkową usługą jest formatyzowanie na wymiar oraz oklinowania krawędzi obrzeżami PCV, ABS. Firma posiada nowoczesną piłę panelową firmy HOLZMA oraz okleiniarkę firmy BRANDT dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług.

Właściciele dbają o to, aby oferta była atrakcyjna pod względem proponowanych wzorów i kolorów, zgodna z najnowszymi trendami obowiązującymi  w branży. Dbają o potrzeby klienta oraz o utrzymanie dobrych relacji z partnerami handlowymi, co stale buduje pozytywny wizerunek firmy.