,, TĘCZOWE ZAKOŃCZENIE LATA”

W ostatnią niedzielę września  Prywatne Tęczowe Przedszkole w Dubiecku Zofii Zwolińskiej, po raz  kolejny przygotowało piknik rodzinny  pod hasłem ,, TĘCZOWE ZAKOŃCZENIE LATA” Deszcz i nie najlepsza pogoda wcale nie przeszkadzały uczestnikom w dobrej zabawie.

  Impreza od lat ściąga tłumy spragnionych wrażeń rodziców z dziećmi oraz mieszkańców Dubiecka i okolicznych miejscowości. Na Rynku w Dubiecku tego dnia było radośnie, smacznie i muzycznie. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a dla przybyłych przygotowano szereg atrakcji.

Maluchy zdążyły przed deszczem nacieszyć się  dmuchańcami  oraz tańcami  z  animatorką Kropką – Sylwia Król, do której stała długa kolejka na malowanie twarzy, było widać, że dzieciaki to uwielbiają.

  Jedną z atrakcji była przejażdżka kursującą non stop ciuchcią, a kiedy turyści podziwiali okolice na scenie w roli konferansjera Damian Duczyński rozkręcał coraz bardziej atmosferę. Do wspólnej zabawy zapraszały ze sceny ekipy Studio Tańca Chillaut i Jumping Stars Team.

Przedszkole zapraszało na smaczną gorącą wojskową grochówkę, która rozgrzała uczestników, a dla łasuchów słodkie wypieki, rogaliki oraz kaszaki i chleb ze smalcem.

Na scenie nie brakowało muzycznych gwiazd. Wystąpili: znana z angażowania się w inicjatywy charytatywne w regionie Beathris, Jan Wojdak z zespołu Wawele, który ma do naszego regionu wielki sentyment i Bajeranty z Zakopanego.

Kika słów o organizatorach imprezy, która pożegnało lato w Dubiecku.

  Prywatne Tęczowe Przedszkole w Dubiecku powstało 01.07.2014 r jako pierwsze przedszkole niepubliczne w gminie Dubiecko. Na początku placówka liczyła trzy oddziały i jeden plac zabaw, obecnie posiada 5 oddziałów integracyjnych do której uczęszcza 120 dzieci. Mamy dwa duże place zabaw oraz sale do integracji sensorycznej, gabinety ze specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem do terapii. W Przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego przygotowując dzieci do nauki w szkole. Ponadto oferujemy zajęcia dodatkowe tj. język angielski, religia, rytmika, muzykoterapia, zajęcia logopedyczne, fizjoterapie, terapię ręki, zajęcia z psychologiem czy oligofrenopedagogiem,. Współpracujemy również ze Studiem Tańca Chillaut oraz Junior Sport – Centrum Aktywności Ruchowej.   Podejmujemy starania, aby dzieci kształtowały pozytywny obraz siebie, odkrywały własne talenty, a także uczyły się przystosowania do życia w społeczności oraz wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Dzieci korzystają z pysznych domowych posiłków, które gotują Panie w kuchni pod bacznym okiem dietetyka.

 

tekst i zdjęcia – własność Prywatne Tęczowe Przedszkole w Dubiecku

redakcja tvpodkarpacka nie bierze odpowiedzialności za powierzony materiał

oraz za zgody wizerunku osób na zdjęciach