Jeśli chcesz czegoś więcej w życiu to warto! Dzisiaj startuje kurs „Posłani” , ale co to takiego?

Kurs Posłani, to pierwszy taki kurs organizowany na terenie archidiecezji przemyskiej, gdyż jest kursem autorskim. Organizowany jest przez Wspólnotę Posłani w Duchu Świętym funkcjonującą przy Sanktuarium oo. Franciszkanów w Przemyślu.

Kurs skierowany jest do osób, które są daleko od Kościoła, których Kościół i Bóg średnio interesują lub są w Kościele ale są w Nim z przyzwyczajenia, tradycji, a ich wiara i relacja        z Bogiem jest „martwa”. Kurs jest kursem opartym na podstawowych prawdach wiary, które są fundamentem rozwoju duchowego każdego człowieka. Warto na niego zwrócić uwagę, gdyż nie jest to długi kurs (tylko 8 spotkań, raz w tygodniu) i jest całkowicie bezpłatny, a można w nim odkryć na nowo Kim, tak naprawę, jest Bóg?

Termin rozpoczęcia Kursu to 05.10.2023r., a godzina spotkań 18:00. Na kurs można zapisać się telefonicznie pod numerem: 791 214 738 lub przez internet (pisząc bezpośrednio na Messengera, emaila: [email protected] albo za pomocą linka: https://poslaniwduchuswietym.com/contact/)

W dzisiejszym świecie każdy pragnie szczęścia w życiu osobistym, rodzinie, pracy, szuka   go na różne sposoby i chce zaspokoić, ale czy ktokolwiek, kiedykolwiek pomyślał,  że to szczęście może być na wyciągnięcie ręki i może nim być Bóg i poukładana z Nim relacja.