„TRIO X” zagrały dla Frania – koncert w PUB NIEDŹWIADEK

Wypełniona po brzegi sala Pubu NIEDŹWIADEK oznaczała tylko jedno, że ten wieczór musi się udać i wyjście na koncert TRIO X nie jest zmarnowanym czasem.

Dziewczyny z tercetu w składzie Agnieszka Marcińczak, Monika Rosicka-Gargol i Gabriela Domanasiewicz tak przygotowały repertuar, że każdy kto był w ten dzień na ich koncercie wybrał coś dla siebie. Niejednokrotnie ten wybór był wielokrotny bo zaśpiewane utwory przypadły każdemu do gustu.

Koncert miał dwa przesłania . Jedno to zbliżające się Walentynki a drugie to ważniejsze to zbiórka pieniędzy dla Frania , małego wojownika borykającego się z chorobą SMA.

Potrzeba jest ogromna. Trzeba jak najszybciej zebrać dziesięć milionów aby ratować małego Frania. Na razie jest uzbierana prawie połowa a czas ucieka. W przypadku małego Frania dedykowane leczenie może się dopiero rozpocząć po uzbieraniu całej kwoty dlatego zaangażowanie dziesiątek ludzi jest tak wielkie.

Wśród nich są Anna i Robert Wróbel właściciele Pub NIEDŹWIADEK. To tu w pubie od wielu tygodni można wesprzeć akcję wrzucając pieniądze do specjalnych puszek skarbonek. Państwo Wróbel przyczyniają się do zbiórki dla Frania poprzez udostępnianie lokalu na koncerty. Jeden z takich koncertów odbył się w minioną niedzielę.

Do tej pory PUB NIEDŹWIADEK uzbierał kwotę prawie osiem tysięcy pln a tylko w wieczór koncertu TRIO X kwota przekroczyła trzy tysiące pln.