Uroczysta Kolacja Świąteczna w G2A Arena w Jasionce

W G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa odbyła się uroczysta Kolacja Świąteczna. W spotkaniu udział wzięło blisko 250 przedstawicieli świata biznesu, nauki czy kultury. W holu głównym Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego zaproszeni goście spotkali się, by wspólnie celebrować świąteczny czas. G2A Arena i Hotel Rzeszów – organizatorzy tej wykwintnej kolacji dołożyli wszelkich starań, aby wszyscy goście na kilka dni przed finałem Świąt Bożego Narodzenia poczuli już magię świąt.

Podczas UROCZYSTOŚCI Kamil Szymański, Prezes Zarządu G2A Arena złożył zebranym życzenia świąteczne oraz wspomniał o tym, co działo się W 2018 roku w Centrum i przedstawił plany na kolejny rok. Ponadto w oficjalnej części głos zabrali: Macjei Jaskot, Edyta Dedek, Radosław Fedaczyński i Damian Ćwiąkała. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że grudzień to wyjątkowy miesiąc, bo to właśnie w tym okresie biznes schodzi na dalszy plan, a spotkania takie jak to są miłą okazją do wspomnień, wzruszeń i rozmów.

W czasie Kolacji goście mogli posłuchać tradycyjnych polskich kolęd, które wykonały dziewczyny z zespołu Trio Smyczkowe Arco. Uroczystość uświetnił koncert zespołu Happy Prince i wystawa prac artystów należących do Zawiązku Polskich Artystów Plastyków: Magdy Uchman, Kamili Bednarskiej, Piotra Wrońca Juniora, Sylwestra Stabryły, Tomka Mistaka i Jana Szczepkowskiego. Wystawę będzie można bezpłatnie oglądać do 11 stycznia 2019 r.

Osoby:

Kamil Szymański, Prezes Zarządu CWK operator, Spółki Zarządzającej G2A Arena

Maciej Jaskot, Dyrektor Departamentu Promocji i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego,

Edyta Dedek, Dyrektor IP Cliniq Instytut Piękna

Radosław Fedaczyński, OŚRODEK REHABILITACJI ZWIERZĄT CHRONIONYCH

Damian Ćwiąkała, Prezes Zarządu Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej

Zespoły:

Trio Smyczkowe ARCO

Happy Prince