UWAGA OSZUŚCI!

Obniżająca się temperatura zachęciła oszustów do wykorzystania otwartości łatwowierności mieszkańców Przemyśla. Do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, które na co dzień dostarcza ciepło do naszych domów, dotarła informacja o próbie wyłudzenia pieniędzy z tytułu rzekomych długów. Uwaga na oszustów, którzy wysyłają do przemyślan pisma w treści których znajduje się informacja o rzekomym zadłużeniu oraz wezwanie do uregulowania rachunku pod groźbą wyłączenia ciepła, założenia plomb oraz spotkania się w sądzie. Wspomniane pismo zostało opatrzone logo MPEC-u.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyku Cieplnej Sp z o.o. w Przemyślu informuje, że tego typu pisma nie są wysyłane przez Spółkę. To próba oszustwa i wyłudzenia!

W przypadku otrzymania jakichkolwiek pism informujących o zaległościach w opłatach związanych z dostarczaniem ciepła, wraz z wezwaniem do uregulowania zadłużenia, prosimy o bezzwłoczny telefoniczny kontakt z naszym przedsiębiorstwem pod nr. tel. 16 670 74 02, celem potwierdzenia autentyczności otrzymanego pisma. W przeciwnym razie prosimy o bezzwłoczne powiadomienie o zaistniałej próbie oszustwa organów ścigania.

źródło informacji: MPEC Sp. z o.o.