Wiosna w Kinie Helios oraz ,,Porady na zdrady”

Seanse Kina Kobiet, to jedyna impreza w mieście,  która skupia się wyłącznie na kobietach. Atrakcją ostatniej imprezy było powitanie wiosny. Panie w kwiatowych stylizacjach, soczystym zielonym kolorze, kapeluszach i kwiatach we włosach  zapełniły korytarz przed wejściem do Kina Helios w Galerii Sanowa.

Dodatkiem do seansu były przygotowane specjalnie dla pań konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Każda z pań, która chciała wziąć udziału w zabawie, uzupełniała kupon konkursowy i z uśmiechem na twarzy czekała na swój szczęśliwy los!

Atrakcją wieczoru było spotkanie z brafitterką Edytą Bobko, która opowiadała jak odpowiednio dobrać bieliznę oraz jak dzięki bieliźnie poprawić wygląd swojej sylwetki na co dzień. Dodatkowo Boutique Bielizny ufundował nagrody odważnym Paniom, które wystąpiły w roli modelek.

Panie dowiedziały się przed seansem jak uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami.  Specjalistki z Centrum Podologiczne opowiadały o leczeniu oraz profilaktyce schorzeń stóp, a Mary Kay o odpowiedniej pielęgnacji skóry i trendach w makijażu.

Konkursy tuż przed seansem w luźnej wesołej atmosferze mają już swoje stałe fanki, które prześcigały się w tematycznych stylizacjach. Tematy zadań do rozwiązania kręciły się wokół kobiecych biustów, miłości do butów oraz wiosennych porządków. Można było poznać statystyki na temat zdrady, które nawiązywały do seansu filmowego, a ogłoszenia matrymonialne  pisane dla przyjaciółek wywołały prawdziwe salwy śmiechu.

Ostatnim był konkurs warunkowy, w  którym organizatorzy wymagają posiadania danej rzeczy, ubioru, koloru, a tym razem najważniejsze były motywy wiosny. Początek konkursu wyglądał niesamowicie gdyż prawie wszystkie Panie z widowni przeniosły się na scenę i wzięły udział w konkursie, po chwili po kolei wracały gdyż nie spełniały podanych warunków. Zwyciężyły najwspanialsze stylizacje.

Komedia w seansie filmowym ,,Porady na zdrady”, była dopełnieniem wieczoru, który może się powtórzyć podczas kolejnego Kina Kobiet.

Już wkrótce 27 kwietnia 2017  seans, a tym razem film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Organizatorzy gwarantują, dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem oraz doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.