Wspomnienia z NOCY SAUNOWEJ w Hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór

To był wyjątkowy wieczór dla kobiet, które postanowiły swoje święto spędzić w niecodzienny sposób.  Nowy Dwór w Świlczy zaprosił do udziału w NOCY SAUNOWEJ i skorzystania z 5 seansów tematycznych w saunie aromatycznej oraz w saunie parowej z peelingiem ciała. Cudowny pomysł, w ,,babskim gronie”, na luzie, bez strojów wieczorowych, fryzur i szpilek. To miał być wypoczynek i relaks, coś zupełnie wyjątkowego.

Wieczór rozpoczął się od spotkania  związanego ze zdrowiem i urodą, na które wszystkie panie przyszły w szlafrokach.

Warsztaty kosmetyczne, nauka wykonania profesjonalnego makijażu, pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu i ust oraz indywidualny dobór linii pielęgnacyjnej były prowadzone przez doradcę kosmetycznego firmy Mary Kay, a hasełem przewodnim  tego wieczoru było ,,Im więcej wiesz, tym lepiej wyglądasz”

Tematem profilaktyki zdrowotnej, która jest podstawą zarówno zdrowia jak urody, zajęła się manager firmy PM International, która przedstawiła niezwykłe właściwości suplementów FitLine oraz kosmetyków BeutyLine. Interesująca rozmowa na tematy prozdrowotne,  jak ustrzec się chorób, wzmocnić układ odpornościowy, mieć więcej energii, smukłą sylwetkę, czuć się zdrowo i wyglądać pięknie, a także jak pobudzić metabolizm, aby schudnąć bez trudnych ćwiczeń i wyrzeczeń. Prezentacja suplementów FitLine była połączona  z degustacją, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Hasłem przedstawicielki firmy PM International tego wieczoru był cytat Sebastiana Kneippa „Kto dziś nie ma czasu i pieniędzy na inwestycje we własne zdrowie, w przyszłości będzie zmuszony zainwestować dużo więcej w swoje choroby!”

Trzecim ogniwem warsztatów dla niezwykłych kobiet było spotkanie z profesjonalną brafitterką z Salonu Bielizny Paryżanka. Panie nauczyły się w jaki sposób dobierać odpowiednią bieliznę do swojej sylwetki, miały możliwość zadawania pytań nawet dość intymnych, a najodważniejsze służyły jako modelki. Przesłanie, które z pewnością zostanie w pamięci zainteresowanych kobiet było to, iż nosząc idealnie dobraną bieliznę kobieta zyskuje prostą postawę ciała, zwiększa swoją pewność siebie oraz dba o swoje zdrowie w przyszłości.

Ciężko się było się rozstać, ciekawe tematy rodziły się jeden po drugim ale przecież to była noc saunowa, na wszystkie panie czekała strefa Wellnes, bufet wyśmienitych przekąsek i napojów oraz kieliszek szampana.

Organizatorzy Dnia Kobiet mogą planować kolejne takie spotkania, gdyż większość z pań zadeklarowało swoją chęć uczestnictwa w podobnych imprezach, a więc do zobaczenia podczas kolejnej Nocy Saunowej w Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór