Oferty dla nowożeńców podczas Targów Ślubnych

Kolejne  Targi Ślubne w Galerii Sanowa były okazją aby  zaplanować uroczystość w oparciu o napotkane inspiracje. Impreza była okazją do zapoznania się z ofertami rodzimych przedsiębiorców oraz zaoferowania swoich usług  klientom. To wydarzenie miało zupełnie inny wymiar, niż przeglądanie produktów w katalogach lub na stronach internetowych. Zaprezentowana została kompleksowa oferta ślubna, pokazy fryzur i makijażu, zabiegi kosmetyczne, taneczne show, prezentacje dekoracji ślubnych, zaproszeń, fajerwerki na zamówienie i wiele innych. W imprezie wzięło udział kilkudziesięciu wystawców z całego Podkarpacia. W korytarzach Galerii zwiedzający  mieli możliwość znaleźć wszystko co jest niezbędne przy organizacji ślubu i wesela.

Atrakcją tego dnia w Galerii Sanowa były pokazy pięknych sukien ślubnych oraz subtelnej bielizny. Można było skonfrontować katalogowe zdjęcia z rzeczywistością, zobaczyć kreacje na modelkach, dotknąć materiału i ocenić wykonanie produktu.

Swoje oferty zaprezentowały restauracje, zespoły muzyczne,  oraz fotografowie. Można było zamówić zaproszenia ślubne oraz wybrać dekoratorów sali weselnej i kościołów.  Nie zabrakło też pokazów tanecznych w wykonaniu przemyskich szkół tańca. Ponadto na narzeczonych czekało mnóstwo atrakcji, nagród i konkursów z upominkami. Dużym plusem imprezy była również możliwość poznania ludzi, którym Para Młoda  powierzy jakąś część organizacji swojego ślubu.