Druga przemyska Gala Szlachetnej Paczki

Już po raz drugo w Villi Bolestraszyce odbyła się Gala Szlachetnej Paczki, była więc okazja aby podziękować wszystkim tym bez których akcja w Przemyślu nie mogłaby się udać.

Podczas tego uroczystego spotkania podziękowano zarówno darczyńcom jak i 26 wolontariuszom, którzy  zaangażowali się w tą akcję. Dzięki ich trudowi udało się pomóc 62 rodzinom z Przemyśla i okolic. Szlachetna Paczka to idea mądrej pomocy dla  rodzin, które na co dzień  walczą z trudnościami

Akcja   dotarła do Przemyśla prawie 10 lat temu za sprawą Izy i Łukasza Domszy. Ludzi którzy są skazani na pomaganie. Wolontariusze oraz darczyńcy, to osoby, które zauważają problemy i na nie reagują. Poświęcając swój czas i energię, wkładają dużo trudu niosą pomoc innym ludziom.

Podczas Gali koncertowali uczniowie z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu pod czujnym okiem Wiesława Semkowa. Finałowym elementem uroczystości był tort w kształcie paczki , tym razem nie dla potrzebujących ale dla darczyńców i wszystkich zebranych.