Kick OFF Poland otwierający rok biznesowy dla partnerów z Polski

Pierwsze spotkanie PM-International w roku jest zawsze okazją do zaprezentowania nowości, nad którymi pracowaliśmy w ubiegłym roku, ale także dla uczczenia sukcesu tych, którzy w ubiegłym roku osiągali sukcesy –te słowa wypowiedział założyciel PM-International, Rolf Sorg, na spotkaniu Kick OFF w Niemczech.

Dzień później w Warszawie odbył się Kick OFF Poland otwierający rok biznesowy dla partnerów z Polski.  Spotkanie rozpoczęło się od motta na 2018 rok. PM wkracza w nowy wymiar – NEXT DIMENSION UNSTOPPABLE,  które przedstawił prezes zarządu PM International Polska Henryk Kretek.

2018 jest rokiem szczególnym bo jubileuszowym. 25-lecie firmy będzie hucznie obchodzone w czerwcu, a miejscem którego zadaniem będzie pomieścić partnerów z całego świata stanie się  SAP Arena w niemieckim Mannheim. Partnerzy PM to ludzie, którzy wkładają serce we wszystko, co robią. Gdy pracują – to na 100%, gdy świętują, to też bawią się doskonale.

Końcówka zeszłego roku była okresem wytężonej pracy zespołu ekspertów z rady naukowej Pm International. Efektem tej pracy jest nowy smak szejka, który został przedstawiony w Warszawie przez doktora ekotrofologii Markusa Ikena. ProShape All-in-1 o smaku Babanowym to kolejny hit z serii  który wyprzedał się już w dniu spotkania.  

Kick OFF  tradycyjnie już wiąże się również ze sportem. Sportowcy i ludzie biznesu mają ze sobą wiele wspólnego.  Stawiają sobie cele, a potem ciężko pracują  na wymarzony sukces.

O swojej sportowej karierze wspieranej suplementami FitLine tym razem opowiedziała Monika Szczęsna  polska lekkoatletka, sprinterka, która  biegu na 100 i 200  oraz  400 metrów. Monika ma w swojej kolekcji zdobyte medale złote , srebrne i brązowe.

Drugim sportowcem był  również biegacz ale długodystansowy, Henryk Sobczak od lat  biega maratony i ultra maratony w Polsce i za granicą, w których odnosi znaczące sukcesy.

Finał spotkania Kick OFF to przyznanie wyróżnień najbardziej aktywnym partnerom z ostatniego kwartału poprzedniego roku. PM docenia zaangażowanie na wiele sposobów, jednak osobiste gratulacje i wręczenie pinów na tak ważnym spotkaniu przez prezesa Pm Pol, są dla partnerów zawsze ogromnym przeżyciem i największym dowodem uznania.

Konferencja była również okazja do podzielenia się wrażeniami ze wspólnego pobytu na Malcie i przedstawienia najbliższych planów wyjazdowych  do Chorwacji oraz Brazylii gdzie partnerzy  Pm International będą wspólnie wypoczywać, bawić się i świętować swoje sukcesy.