Firmy związane z branżą budowlaną prezentowały swoją ofertę

DSC09992W Przemyślu  kilkudziesięciu wystawców z branży budownictwa i wyposażenia wnętrz przez cały weekend prezentowało swoje usługi w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. EREM EXPO to pierwsze w mieście targi branży budowlanej, gdzie swoją ofertę prezentowały firmy zajmujące się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, pracownie projektowania i urządzania wnętrz oraz ogrodów, firmy budowlane, producenci maszyn i urządzeń, deweloperzy oraz instytucje finansowe. Nie zabrakło również instytucji wspierających rozwój budownictwa

DSC09939.

Organizatorem było Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM z siedzibą w Przemyślu, które powstało w 1998r. Prowadzi obsługę inwestycji, zaopatruje sklepy, składy budowlane, firmy wykonawcze i odbiorców indywidualnych. EREM jest udziałowcem największej grupy zakupowej materiałów budowlanych – Grupa PSB, która zrzesza 420 składów budowlanych i 205 marketów PSB Mrówka oraz 43 centra handlowe PSB-Profi.

DSC09964Podczas targów zaprezentowane zostały doskonałe jakościowo i funkcjonalnie materiały, odpowiednio dopasowane do potrzeb systemy, technologie, które sprawiają, że życie staje się bardziej komfortowe, ale również dbające o ekologię i ostatecznie, o portfel inwestora.

Organizując pierwsze Targi Budownictwa i Wyposażania Wnętrz w Przemyślu EREM postawił sobie za cel stworzenie okazji dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną, do prezentacji oferty zainteresowanym klientom nie tylko z naszego miasta i regionu, ale również z Ukrainy. Osobom  budującym własny dom, planującym jego budowę, przebudowę bądź remont mieszkania. Został przygotowany bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat i wykładów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym zaproszeni goście korzystali z indywidualnych porad oraz  bezpłatnych konsultacji.

2

DSC09933

DSC09888