Gorąca atmosfera na spotkaniu partnerów PMI w Warszawie

Środek wakacji, ponad 30 stopni C w Warszawie i jeszcze gorętsza atmosfera w Airport Hotel Okęcie, gdzie odbyła się specjalna Biznes Akademia PM-International.

W samo południe spotkali się najbardziej zaangażowani partnerzy PMI, którzy dowiedzieli się o szansie na zdobycie nowego produktu przed jego oficjalnym wprowadzeniem na rynek. Otwarcie grupy fokusowej, w ramach której wyłonione osoby dostaną darmowe opakowanie nowego produktu do przetestowania, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Najpierw gospodarze przedstawili „Demo-bag”, czyli nowe metody pracy ze „starym” narzędziem, pokazując jego niewyczerpany potencjał biznesowy. Od teraz każdy partner rozpoczynający przygodę z PMI będzie mógł z niego korzystać, a „Demo-bag” wykona za niego pierwszy krok do nawiązania współpracy.

Uczestnicy Biznes Akademii po raz pierwszy usłyszeli prezentację systemu Activ-Set. Program prowizyjny wymyślony i dostępny dotychczas tylko w Polsce, znany również pod nazwą ABO-Sport sprawdza się od 6 lat nie tylko w środowisku sportowym, ale coraz częściej w normalnej pracy biznesowej. Pakiet złożony z unikalnych produktów pozwala partnerom na szybki zarobek już od początku współpracy z firmą, otwierając drzwi do dalszych działań biznesowych.

Termin spotkania zbiegł się z wprowadzeniem nowych wytycznych odnośnie Auto-Programu. Dzięki kolejnym korzyściom programu, jeszcze więcej osób może skorzystać z auto-bonusu, a na polskich drogach pojawia się coraz więcej samochodów z logo FitLine i PM na masce.

Po raz pierwszy na scenie ogólnopolskiej Biznes Akademii stanęła liderka, która reprezentuje styl budowania biznesu mocno zorientowany na ludzi. Mówiła o znaczeniu szkoleń i eventów dla skutecznej pracy i rozwoju. Podkreślała też rolę i odpowiedzialność lidera wobec zespołu, dla którego jest wzorem nie tylko w działaniach i zaangażowaniu, ale także w podejściu do drugiego człowieka.

Wyczekiwanym wystąpieniem był wykład doktora. Oddany bez reszty pacjentom, w codziennej praktyce korzysta z suplementów FitLine wspierając leczenie najtrudniejszych przypadków. Uczestnikom Biznes Akademii wyłożył elementarną wiedzę z zakresu fizjologii organizmu i profilaktyki zdrowia.

 

Zwieńczeniem spotkania było wręczenie odznaczeń osobom, który osiągnęły kolejny szczebel w karierze PMI, przez prezesa PM-International w Polsce.