Jubileusz kancelarii usług finansowo-księgowych Intelligence Business Solutions

Intellignece Business Solutions to nowoczesna kancelaria z dużym doświadczeniem, która  oferuje najwyższej jakości usługi finansowo – księgowe. Oprócz ogromnego nacisku kładzionego na profesjonalne przygotowanie merytoryczne pracowników, współpracę z klientami opiera na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.  Profesjonalnie i skutecznie optymalizuje koszty, doradza finansowo, prowadzi księgowość, rejestrację działalności gospodarczych i spółek.

Kancelaria istnieje na przemyskim rynku od dwóch lat i obchodziła swój malutki  jubileusz. Od wczesnych godzin rannych odwiedzali ją klienci, a świętowanie trwało kilka dni.

W dynamicznie rozwijającym się świecie na pierwszy plan wychodzi rzetelne doradztwo i kompleksowe usługi. Firma stale się rozwija oraz nieustannie zmienia by spełnić oczekiwania klientów, dlatego też właścicielki firmy zdecydowały się otworzyć kolejny filar swojej działalności. Przy współpracy z liderami w branży ubezpieczeniowo – finansowej  ponad 20- letnim doświadczeniem,  podjęły decyzję o rozszerzeniu działalności w tym zakresie.

Zapraszają klientów do niezobowiązujących spotkań z fachowcami w zakresie indywidualnych ubezpieczeń na życie , grupowych ubezpieczeń pracowników, odpowiedzialności  cywilnej, ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych. Przeprowadza darmowe audyty wcześniej zawartych polis ubezpieczeniowych. Dzięki takim spotkaniom klientom zostają przekazane  sprawy trudne w sposób ciekawy i prosty.

Zainteresowane osoby zapraszamy do biura przy ulicy Barskiej 15 w Przemyślu.