Nie tylko Kino KOBIET w Kinie HELIOS

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jeżeli nie masz co robić w wolnym czasie to idź do kina, a jeżeli nie masz wolnego czasu to tak sobie go zorganizuj aby pójść do kina, naprawdę warto. Oddane kilka miesięcy temu kino HELIOS w Przemyślu ma w swoim repertuarze wiele ciekawych i atrakcyjnych projektów.

Wśród nich jest między innymi KINO KOBIET cykliczna impreza, która raz w miesiącu gromadzi na sali kinowej tylko kobiety. Męska część portalu TVPODKARPACKA żeby się wkręcić na Babski wieczór postanowiła odwiedzić Kino Helios z kamerą i wszystkim ciekawym facetom pokazać co w sobie kryje to KINO KOBIET. Projekt realizowany od kilku miesięcy nie jest jedyny. Helios postanowił że w kinie nie tylko ogląda się filmy ale bardzo miło spędza czas.

Kino Kobiet to wieczór pełen atrakcji i konkursów zakończony pokazem filmowym. Dodatkiem do seansu były przygotowane specjalnie dla pań konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Każda z pań, która chciała wziąć udziału w zabawie, uzupełniała kupon konkursowy i z uśmiechem na twarzy czekała na swój szczęśliwy los. Panie dowiedziały się przed seansem jak uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami.  Specjalistki z Centrum Podologiczne opowiadały o leczeniu oraz profilaktyce schorzeń stóp. Tego dnia panie przyszły ubrane w letnie słoneczne kolory, na sali zdecydowanie królował żółty kolor. Był to jeden z wymogów konkursu warunkowego, w  którym organizatorzy wymagają posiadania danej rzeczy, ubioru, a nawet koloru paznokci i czerwonej szminki na ustach. Początek konkursu wyglądał niesamowicie gdyż prawie wszystkie Panie z widowni przeniosły się na scenę i wzięły udział w konkursie, po chwili po kolei wracały gdyż nie spełniały podanych warunków. Zwyciężyły jak zwykle najwspanialsze stylizacje. Repertuar Kina Kobiet jest bardzo zróżnicowany, od filmów poważnych po komedie.

Być może kino Helios pomyśli również i o mężczyznach i w przyszłości zorganizuje wieczory filmowe dla facetów, może równolegle z Kinem Kobiet. Mężczyźni nie będą musieli czekać na swoje wybranki pod kinem tylko również zabawią się podczas męskich seansów.