KWW Macieja Kamińskiego przedstawiło kandydatów na prezydenta Przemyśla i radnych miejskich

Przygotowana ilość miejsc przez organizatorów nie wystarczyła. Ponad 200 osób wzięło udział w konwencji wyborczej Macieja Kamińskiego, kandydata na prezydenta Przemyśla zorganizowanej w murach hotelu Accademia.

Przedstawiono również kandydatów na radnych z tego komitetu. Z list KWW Macieja Kamińskiego do Rady Miejskiej w Przemyślu startuje kilu doświadczonych samorządowców. To m.in. radni obecnej, kończącej się kadencji Andrzej Berestecki i Wojciech Rzeszutko oraz wcześniejszej Stanisław Surma. Kandydat na prezydenta Maciej Kamiński w swojej wypowiedzi podkreślił że cała jego drużyna jest do dyspozycji mieszkańców, nie tylko teraz podczas kampanii ale i w trakcie trwania kadencji nowej rady którą wybierzemy 7 kwietnia.

My nie będziemy władzą zaślepioną w media społecznościowe i nie będziemy się komunikować z mieszkańcami poprzez te media , my chcemy rozmawiać z mieszkańcami i robimy to już teraz. powiedział Maciej Kamiński.

Zaznaczył, że na pogram komitetu na nadchodzącą kadencję, składają się pomysły i oczekiwania zgłaszane przez mieszkańców. Uwzględniliśmy najczęściej pojawiające się sugestie od mieszkańców co chcieliby zmienić w Grodzie nad Sanem i to doprowadziło do stworzenia takiego a nie innego programu mojej drużyny powiedział Maciej Kamiński. Zadeklarował, że tak skonstruowany program zrealizuje on oraz jego zespół nowych radnych gdy zostanie im powierzony mandat zaufania podczas nadchodzących wyborów .

Kandydaci KWW Macieja Kamińskiego na radnych miejskich w Przemyślu:

Przemyśl, okręg nr 1
1. Maciej Kamiński
2. Andrzej Berestecki
3. Piotr Krzeszowski
4. Krzysztof Popławski
5. Wiesława Fuksa
6. Maciej Karasiński
7. Marzena Kędzierska
8. Katarzyna Weinar-Kozik
9. Magdalena Żądło

Przemyśl, okręg nr 2
1. Jolanta Sawicka
2. Stanisław Surma
3. Beata Kołcz
4. Bogusław Klisowski
5. Dariusz Jurczyszyn
6. Olga Ficak
7. Krzysztof Gumiński
8. Marek Wałczyk

Przemyśl, okręg nr 3
1. Krzysztof Majcher
2. Paweł Bugera
3. Jolanta Cichowlaz
4. Ryszard Mazur
5. Kinga Leszczuch
6. Lucyna Drymajło
7. Marek Janowski

Przemyśl, okręg nr 4
1. Rafał Kijanka
2. Alicja Chruścicka
3. Wojciech Rzeszutko
4. Piotr Kubas
5. Agata Lach
6. Alicja Blicharz
7. Katarzyna Tomaszewska