Łakomy na wygrywanie

Zrobię wszystko żeby zostać mistrzem Polski, powiedział nam niedawno w Przemyślu młody sportowiec z Krakowa uczestniczący w międzywojewódzkich zawodach lekkoatletycznych na stadionie w Przemyślu.

Jasiek Łakomy to dobrze zapowiadający się zawodnik, który jeszcze kilka miesięcy temu nie myślał, że bieganie stanie się jego pasją i sposobem na życie. Jego zamiłowanie do sportu na początku objawiło się jak u wielu chłopców chęcią gry w piłkę nożną, a w Krakowie gdzie można grać jak nie w Wiśle, której był zawodnikiem. Przypadek sprawił, że chcąc udoskonalać swoje wyniki w piłce nożnej spotkał się z trenerem biegania aby poprawić swoje osiągi na boisku i ten zaraził go tą dyscypliną. Jasiek ma na swoim koncie już wiele medali choć jak sam mówi sporo ma jeszcze do nadrobienia wśród rówieśników trenujących bieganie od wielu lat. Jego marzeniem jest zostać mistrzem Polski. Będziemy obserwować Jaśka bo coś się nam wydaje,że wywiad, którego nam udzielił na stadionie w Przemyślu będzie proroczym w nadchodzącym czasie.
Jasiek jak już zostanie mistrzem Polski będzie miał prawo wybierać sobie stacje telewizyjne do rozmów my będziemy się szczycić, że z nami już rozmawiał.

Więc do przodu Jaśku i biegnij po swoje marzenia, po te wyśnione złote medale a my będziemy Ci mocno kibicować.