Nowy cykl na naszym portalu – FRANKOWICZE odkłamujemy mity

357 wygranych spraw „Frankowiczów”, dokładnie tyle razy banki przegrały w 2017 z kredytobiorcami! Skąd o tym wiemy? Jakiś czas temu ukazało się Sprawozdania Rzecznika Finansowego na temat działania rynków finansowych.

Wg tego sprawozdania, banki przegrały ze swoimi klientami właśnie 357 razy w zeszłym roku. Co ciekawe, rok wcześniej miało to miejsce tylko 144 razy. I co najważniejsze, są to orzeczenia prawomocne!  Rzecznik Finansowy podaje więcej informacji na temat działania rynku finansowego, np. ilość złożonych reklamacji, ilość powództw złożonych – także w rozbiciu na poszczególne banki.

Chcesz wiedzieć ILE RAZ TWÓJ BANK przegrał w 2017 roku w sądzie? Nic prostszego  – oglądaj naszą nową serię dokumentalną pod tytułem „FRANKOWICZE – odkłamujemy mity”

Czego jeszcze dowiesz się z naszych filmów które przygotowujemy specjalnie dla was

– jak sprawdzić czy można dochodzić od banku nadpłaconych rat?

– czy można przewalutować kredyt po kursie uruchomienia?

– jak sprawdzić ile masz roszczeń wobec banku?

– jak przerwać bieg terminu przedawnienia?

„Frankowicze” walczą o swoje prawa i wygrywają. W naszej serii filmów zobaczycie i będziecie mieli możliwość sprawdzić czy wasze sprawy są do wygrania.

 

Już dzisiaj pozostawiamy Państwa z pierwszym odcinkiem w którym nasza dziennikarka rozmawia z Andrzejem Zalewskim poszkodowanym „frankowiczem”, który opowiada na podstawie swojej historii jak nie przegrać z kredytem, czyli od dzisiaj co tydzień – ODKŁAMUJEMY MITY „FRANKOWICZÓW”.