Zew Wielkiego Stepu – relacja z wyprawy Michała Bardiana

Przed wyprawą przez Wielki Step Euroazjatycki  Michałowi Bardianowi nie udało się zdobyć telefonu satelitarnego. Niestety nie mamy z nim  stałego kontaktu i informacje od Michała docierają do nas bardzo szczątkowo i nieregularnie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wyprawa nieco się opóźnia, a wiza pobytowa Michała nie została przedłużona przez władze chińskie. Aktualnie po wielu przygodach Michał dotarł do hotelu, w którym odwiedziła go policja Chińska,  chcąc skutecznie „wybić mu z głowy” dalszą podróż.

Zachęcamy do czytania bloga Michała oraz do oglądania jego Vlogów, które jak tylko internet pozwala umieszcza na swoich stronach.

Michał się nie poddaje i jest pełen optymizmu, że jednak uda się wystartować z wyprawą przez Wielki Step. Jego koń czeka w wiosce Mongolskiej wraz z bagażami, a On sam walczy z przeciwnościami i władzami Chin. Więcej informacji na stronach zewpodrozy.pl   oraz na facebooku Michała 

Wszystkim zainteresowanym umieszczamy odcinki vlogów w tym artykule. Zachęcamy do polubienia strony oraz  Youtube’a Michał. Każda „łapka” w górę i kolejna subskrypcja kanału Youtube to nasz wkład w jego wyprawę, pokażmy Michałowi że jesteśmy zainteresowani jego wyczynem, a przypominamy, że jest to pierwsza w historii światowego podróżowania wyprawa  konno i solo przez Wielki Step Euroazjatycki,  której może dokonać Polak.

https://youtu.be/3AIHShxZ2So

https://youtu.be/ctSn6wD9gIQ

https://youtu.be/kim68hz62NA

https://youtu.be/Yfoyj_6iyS8

https://youtu.be/t_-ceU_OgTs

https://youtu.be/1NCumDCetT0

https://youtu.be/DjtF8M_inWo