Akademia Produktowa PM-International

W Poznaniu odbyła się Akademia Produktowa PM-International, tym razem w całości poświęcona produktom marki FitLine.

Prelegentem był Dr Marcus Iken – członek Rady Naukowej PM-International, naukowiec Luksemburskiego Instytutu Nauki i Technologii, który jest doktorem ekotrofologii, nauki o odżywianiu produktami naturalnymi. Od lat uczestniczy w procesie badania i rozwoju produktów FitLine. Swoje wykłady wygłasza na całym świecie.

Gościem specjalnym Akademii była lekkoatletka, która identyfikuje się z produktami FitLine Katarzyna Kowalska, jest trzykrotną Olimpijką, dwukrotną Mistrzynią Europy, ma na koncie 48 medali z Mistrzostw Polski i jest rekordzistką Polski w półmaratonie (nikomu od lat nie udało się pobić jej rekordu) Katarzyna stosuje suplementy FitLine i, wielokrotnie przechodziła testy antydopingowe i nigdy się nie obawiała o wyniki kontroli. Obecnie przygotowuje się do swojej czwartej Olimpiady i w tym roku zamierza pobić 50- tkę, brakuje jej tylko dwa medale

Kilka godzin prelekcji o suplementach, a także o stojących za ich efektywnością patentach, technologiach i innowacjach. stanowiło dla partnerów PM kompendium wiedzy o unikalnych produktach firmy.