brafitting

Biustonosz do karmienia piersią może być wygodny, funkcjonalny i zmysłowy

Powszechnie wiadomo, że karmienie piersią jest korzystne dla dziecka, ale mimo to coraz więcej kobiet rezygnuje z naturalnego karmienia. Jest to bardzo duży błąd, karmienie piersią gwarantuje niemowlęciu naturalną odporność i tworzy między dzieckiem, a matką szczególną więź. W mleku matki zawarte są przeciwciała, czynniki wzrostowe oraz różne składniki odżywcze potrzebne niemowlęciu do zdrowego rozwoju i wzrostu. Jeśli kobieta nie ma problemów ze zdrowiem i piersiami, powinna karmić dziecko przynajmniej do ukończenia przez nie pierwszego roku życia.karmienie piersią

Jak dobrać biustonosz do karmienia, by czuć się komfortowo i wygodnie? Na te pytania odpowie brafitterka Monika Bardian właścicielka salonu ,,Paryżanka” w Rzeszowie.

W salonie Paryżanka można skorzystać z usług specjalistek, które doradzą i profesjonalnie dobiorą biustonosz do sylwetki i potrzeb każdej kobiety, nie tylko w ciąży czy mamy karmiącej. Każda kobieta powinna zadbać o biust – nie dla męża, nie dla dziecka, ale dla siebie. Dobrze dobrany biustonosz potrafi zdziałać cuda – kobieta prostuje się, jej piersi wyglądają okrąglej, nic nie zwisa i nie wrzyna się, a właścicielka wygląda i czuje się znacznie lepiej.

Okazuje się, że biustonosz do karmienia piersią może być nie tylko funkcjonalny, ale również zmysłowy.