Co to jest brafitting? Czy porady brafitterki pomogą podkreślić atuty sylwetki?

Nasz nowy program autorski pt.,,Zmierz się z brafitterką” odpowie na wszystkie pytania. Udowodnimy Państwu, że mimo częstego poruszania tego tematu w prasie i telewizji, wiele kobiet nie wie co to jest brafitting, do czego służy i czy warto ,,wziąć w nim udział”

Bohaterką naszego programu jest Monika Bardian właścicielka Salonu bielizny ,,Paryżanka” w Rzeszowie. To ona będzie mierzyć klientki, aby poznać obwód pod biustem, oceniać kształt i kondycję piersi. Na tej podstawie będzie dobierać rozmiar i konstrukcję biustonosza, który będzie najlepszy dla danej kobiety.

Pani Monika ma wykształcenie medyczne i pedagogiczne. Pracowała jako rehabilitantka i pedagog, jednak postanowiła poświecić się swojej pasji. Obecnie oprócz Salonu Paryżanka prowadzi szkolenia z zakresu brafittingu i doboru kolorystycznego ubioru do typów urody. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas licznych szkoleń oraz częstego kontaktu z klientkami. Wiedza medyczna i bardzo dobra znajomość anatomii znacznie pomaga jej w codziennej pracy w przymierzalni. Praca jest dla niej pasją. Ponieważ każda kobieta wymaga indywidualnego podejścia jej osobowość idealnie do tego pasuje gdyż jest niezwykle wrażliwa i empatyczna. Rozumie co odczuwa kobieta w przymierzalni podczas brafittingu co wymaga od niej dużego wyczucia i empatii. Niejednokrotnie kobiety otwierają się przed nią, płaczą , a czasami kurczowo zakrywają piersi. Monika Bardian z łatwością przełamuje te blokady.

Kiedyś kobiety ubierały na piersi to, co udało im się kupić. Wyboru nie miały, a wzory biustonoszy wszystkie były jednakowe. Brakowało biustonoszy w małych obwodach i dużych miseczkach , nie było tak różnych konstrukcji. Dziś to już przeszłość, wybór rozmiarów jest ogromny, a mimo to wciąż wiele kobiet nie potrafi dobrze dobrać sobie biustonosza, bo nie jest to wcale taka prosta sprawa. Tu może pomóc brafitterka, czyli specjalistka od fachowego doboru bielizny. Usługi takie proponują tylko najlepsze sklepy z bielizną.