WARTO ROZMAWIAĆ – PYTAĆ – SŁUCHAĆ, ROZMOWA Z ELŻBIETĄ ŁUKACIJEWSKĄ

ELŻBIETA ŁUKACIJEWSKA urodziła się w zwyczajnej podkarpackiej rodzinie. To w domu nauczyłam się szacunku do ludzi oraz ich ciężkiej pracy. Każdego dnia obserwowałam swoich rodziców oraz ich wysiłek, uczciwość i przywiązanie do Ziemi. To ich zmagania i trudności wiele mnie nauczyły – mówi Pani poseł. Dzisiaj Elżbieta ŁUKACIJEWSKA  ma już własną rodzinę.  Z mężem Grzegorzem wychowuje dwie córki, Gabrielę i Monikę. Uczy je przede wszystkim dawania czegoś z siebie, drugiemu człowiekowi. {youtube}kjXXhh2WL3o{/youtube}
Taką zasadą kieruje się także w swojej wieloletniej działalności społecznej i politycznej. Pragnie i dąży do tego, aby mieszkańcy Podkarpacia byli dumni ze swojego regionu oraz wykorzystywali szanse, jakie niesie wspólna integracja europejska. Pani Poseł Elżbieta Łukacijewska jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej. Wolne chwile uwielbia spędzać z książką, muzyką i filmem jeśli ma na to czas.

 

Swoją pracę zawodową rozpoczynała w rzeszowskiej ALIMA GERBER  następnie związała się ze stronami rodzinnymi będąc  wójtem  gminy CISNA.  Kariera polityczna to POSEŁ NA SEJM IV, V i VI kadencji od 2009 posłanka w parlamencie europejskim.

Motto życiowe Pani Poseł Elżbiety Łukacijewskiej  to słowa księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego

„Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna tylko rzeczy małe i liche są łatwe.”