XIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych w Przemyślu

Już po raz 13 na początku października w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przemyślu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W turnieju wystartowało 10 drużyn, wśród nich były reprezentacje: 13 Dywizjonu Trałowców Marynarki Wojennej Gdynia, Izby Celnej w Przemyślu, 1 Batalionu Czołgów w Żurawicy, 5 batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, Straży Miejskiej z Warszawy, Nowego Sącza, Tarnobrzega oraz organizator turnieju Straż Miejska z Przemyśla. Wielokrotny zdobywca pucharu Straż Miejska z Warszawy w meczu finałowym przegrała z 5 Batalionem Czołgów w Żurawicy , ale jako najlepsza drużyna Straży Miejskich w Polsce zdobyła puchar Komendanta Straży Miejskiej w Przemyślu, na trzecim stopniu podium stanęła drużyna Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu wygrywając w meczu o trzecie miejsce ze Strażą Miejską z Nowego Sącza. Tegoroczny 13 turniej okazał się szczęśliwy dla mieszkańców Schroniska dla zwierząt w orzechowcach, którzy otrzymali mnóstwo prezentów od drużyn biorących udział w turnieju.</strong>