22 stycznia 2022 – DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GALERII SANOWA NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ

Kochane Babcie i Dziadkowie! Co byśmy bez nich zrobili! Kto serwowałby nam kolejną pyszną dokładkę, przemycał w kieszeni cukierki, rozpieszczał i przymykał oko na małe wybryki?

Chcąc odwdzięczyć się za ogrom ich miłości 22 stycznia (sobota) w godzinach 13:00-18:00 organizujemy w Galerii Sanowa Dzień Babci i Dziadka!

Będzie to okazja na rodzinne spędzenie czasu, stworzenie dla Dziadków unikalnego prezentu oraz świetną zabawę! Sami zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Strefa warsztatowa – stwórz kreatywny prezent dla Dziadków!

  • EKO Torba Handmade dla Babci i Dziadka – Własny pomysł, własny autorski projekt, własnoręczne wykonanie… Tak najkrócej można określić ideę, która przyświeca przy opracowaniu warsztatu dla dzieci na ekologiczną torbę dla babci i dziadka. Uczestnicy warsztatów używając specjalnych pisaków sprawią, że wykorzystywane przez nich torby nabiorą indywidualnego charakteru, a świadomość posiadania tak wyjątkowo wyglądającej torby dostarczy pozytywnych emocji jej właścicielowi niezależnie od jego wieku.
  • Ramki DIY– Czyli udekoruj ramkę na wasze wspólne zdjęcie. Dzieci za pomocą akcesoriów plastycznych wykonują ramkę dla dziadków.
  • Dekoracje zamknięte w słoiku – dzieci za pomocą przygotowanych akcesoriów wykonają piękne i kreatywne dekoracje.

Wszystko stworzone z sercem, według własnego pomysłu i kreatywności dziecka. Taki prezent z pewnością dostarczy pozytywnych emocji jej właścicielowi niezależnie od wieku.

Warsztaty balonowe – podczas warsztatów dzieci samodzielnie wykonają figury dostosowane poziomem trudności do ich wieku. Dzieci stworzą zwierzątka, kwiaty, miecze oraz kapelusze. Taka forma zabawy jest nie tylko przyjemna, ale również rozwijająca dziecięce zdolności motoryczne. Warsztaty odbędą się w trzech cyklach o godz. 14:00, 15:00 i 16:00.

Fotobudka z rozmaitymi gadżetami i dekoracjami, dzięki którym uwiecznicie na zdjęciu łączącą Was piękną więź i poczucie humoru.
Zapraszamy do zamieszczania zdjęć w mediach społecznościowych z oznaczeniem naszego Facebooka czy Instagrama, żebyśmy mogli podpatrzeć jak dobrze się bawicie.

Konkurs z nagrodami! Dla wszystkich małych uczestników w godz. 13:00-16:00, przygotowaliśmy konkurs na najładniejszą laurkę wykonaną dla Dziadków. Dzieci swoje prace będą wykonywały za pomocą dostarczonych materiałów plastycznych. Jury wybierze 3 prace które zostaną nagrodzone bonami o wartości 100 zł do salonu SMYK. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 17:00.

Nie musisz nic ze sobą zabierać, po prostu przyjdź i baw się dobrze! Zapraszamy!

INFORMACJA WŁASNA GALERIA SANOWA PRZEMYŚL