Pogotowie Zakupowe Galerii Sanowa

Uprzejmie informujemy, iż Galeria Sanowa włącza się do czynnej walki z koronawirusem i uruchamia program wsparcia społecznego dla mieszkańców Przemyśla, którzy z różnych powodów mają problemy ze zrealizowaniem swoich potrzeb zakupowych.

Pogotowie Zakupowe, bo pod takim szyldem będzie funkcjonować akcja, skierowane jest do osób w kwarantannie, niepełnosprawnych oraz seniorów, którzy nie mogą lub mają problemy z opuszczeniem miejsca zamieszkania i nie są w stanie sami zrealizować podstawowych zakupów.

Zapraszam do zapoznania się ze z treścią informacji prasowej zamieszczonej poniżej :

POGOTOWIE ZAKUPOWE GALERIA SANOWA

Galeria Sanowa, włącza się do czynnej walki z koronawirusem i uruchamia program wsparcia społecznego dla mieszkańców Przemyśla, którzy z różnych powodów mają problemy ze zrealizowaniem swoich potrzeb zakupowych.

Pogotowie Zakupowe, bo pod takim szyldem będzie funkcjonować akcja, skierowane jest do osób w kwarantannie, niepełnosprawnych oraz seniorów, którzy nie mogą lub mają problemy z opuszczeniem miejsca zamieszkania i nie są w stanie sami zrealizować podstawowych zakupów.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zadzwonić pod dedykowany numer telefonu: 730 711 363 i ustalić z koordynatorką listę zakupów oraz termin ich dostarczenia. Zażyczyć można sobie praktycznie każdej rzeczy – począwszy od środków czystości, przez artykuły spożywcze, po materiały plastyczne. Właściwie wszystko, co dostępne jest w funkcjonujących sklepach Galerii Sanowa. Ustalona lista nie ma granicy ilościowej, jednak zakupy winny mieścić się między 100zł a 300zł. Rozliczenie zakupów nastąpi w momencie dostarczenia zamówienia i możliwe będzie wyłącznie w postaci gotówki – koordynator skontaktuje się z każdym Uczestnikiem przed przyjazdem i przekaże informacje o dokładnej kwocie widniejącej na paragonie.

To nie koniec wsparcia, jakie Galeria Sanowa przygotowała w ramach swojego projektu, bowiem każdy uczestnik otrzyma darmowy posiłek, zakupiony w punktach restauracyjnych na terenie obiektu. Posiłek zostanie dostarczony wraz z zamówieniem, w terminie ustalonym z koordynatorką akcji.

Akcja trwa od poniedziałku do piątku i startuje już 19 listopada!

Ilość uczestników danego dnia limitowana jest do 15 osób.

 Regulamin oraz szczegóły dostępne są na www.galeriasanowa.pl .

Galeria Sanowa to wielofunkcyjny obiekt handlowy otwarty w 2010 roku w Przemyślu. Na powierzchni handlowej powyżej 22 000m2, oferuje Klientom dostęp do takich marek jak: Kaufland, Kino Helios, Reserved, Media Expert, SMYK, KiK, Rossmann, Pepco, Martes Sport, H&M, Douglas, CCC, 4F i wiele innych. Galeria Sanowa odpowiednio dobranym tenant-mixem zapewnia pełne doświadczenie zakupowo-rozrywkowe wszystkim odwiedzającym i jest wiodącym centrum handlowym w Przemyślu. 

informacja własna GALERIA SANOWA

Gabriela Wojnarowicz

Specjalista ds. Marketingu