RADOŚĆ MASZ W PREZENCIE W GALERII SANOWA

Już niebawem rozpoczną się rodzinne i pełne radości Święta Bożego Narodzenia. Ta wyjątkowa atmosfera i świąteczny nastrój opanował również Galerię Sanowa ! Zapraszamy na wspólne spędzenie zbliżającego się okresu – zapewniamy świąteczny klimat, gwiazdkową atmosferę oraz połacie pyszności i dobroci.

Nasze sklepy zadbają, by nadchodzący czas był dla Was radosny, pełen spokoju i obfity w wymarzone i upragnione chwile. U nas znajdziecie najwspanialsze pomysły na świąteczne prezenty, a nasze półki już uginają się od wyśmienitości i serwują najcudowniejsze pakunki.

Sprawdźcie sami, ile atrakcji czeka na Was w grudniu w naszym Centrum!

1 – 24 GRUDNIA: KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Bożonarodzeniowe ozdoby, świecidełka i stroiki, mikołajkowe prezenty i paczki, upominki i choinki – to wszystko znajdziecie na stoiskach świątecznych

  •  Stoisko ze sztucznymi choinkami i bombki choinkowymi

W bogatej ofercie znajdziemy drzewka różnego rodzaju są też efektowne choinki na pniu. Wszystkie do złudzenia przypominają te prawdziwe leśne drzewka, a służą wiele lat. W ofercie znajdują się również bombki choinkowe,

MIEJSCE: poziom 0, pomiędzy sklepami House a Lee/Wrangler

DATA: 1 – 24 grudnia

  • Stoisko z paczkami mikołajowymi, stroikami bożonarodzeniowymi, ozdobami świątecznymi

MIEJSCE: poziom -1 , parking podziemny

DATA: 1 – 24 grudnia

  • Stoisko z ozdobami świetlnymi i światełkami choinkowymi

MIEJSCE: poziom -1 , parking podziemny

DATA: 10 – 24 grudnia

  • Stoisko z choinkami żywymi

MIEJSCE: poziom -1 , parking podziemny

DATA: 11 – 23 grudnia


3 – 24 GRUDNIA: PAKUJEMY PREZENTY NA ŚWIĘTA

Czy martwisz się, jak spakować prezenty na Święta? Już nie musisz. Wystarczy, że kupisz prezenty w Galerii Sanowa, a my zapakujemy Twój prezent!

W dniach 3 – 24 grudnia zrób  zakupy w naszym Centrum za min. 50 zł ( na 1 paragonie), zgłoś się do Punktu Pakowania Prezentów i okaż paragon a nasze Śnieżynki zapakują Twój prezent.

Punkt Pakowania Prezentów znajdziecie na pasażu obok wejścia głównego do galerii, godziny otwarcia poniżej:

– od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00

– w niedziele handlowe (12 i 19 grudnia) w godz. 10.00 – 21.00

– w Wigilię (piątek, 24 grudnia) w godz. 9.00 -13.00

REGULAMIN AKCJI PAKUJEMY PREZENTY NA ŚWIĘTA

A jeżeli nie masz pomysłu na prezent, również mamy dla Ciebie rozwiązanie. Obdaruj swoich najbliższych bonami podarunkowymi Galerii Sanowa!. Bony o wartości 50 lub 100 zł dostępne są w Punkcie Pakowania Prezentów w dniach 3-24 grudnia w godzinach otwarcia galerii lub w biurze administracji galerii od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.


  Szukasz świątecznego prezentu dla swoich bliskich?
Z BONAMI PODARUNKOWYMI Galerii Sanowa Twój prezent zawsze będzie trafiony i ucieszy każdego obdarowanego!
Przypominamy, że w okresie przedświątecznym, bony podarunkowe Galerii Sanowa możesz kupić w PUNKCIE PAKOWANIA PREZENTÓW!
Punkt czynny jest codziennie w godzinach otwarcia galerii, do 24 grudnia włącznie! Bony dostępne są w nominałach 50 zł oraz 100 zł dostępne są w Punkcie Pakowania Prezentów lub w biurze administracji galerii od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. i można je kupić płacąc wyłącznie gotówką.
Zapraszamy
Więcej informacji o bonach podarunkowych Galerii Sanowa znajdziesz tutaj: https://galeriasanowa.pl/pl/bony/