SPEŁNIONE MARZENIE …

   „Quantum satis – tyle ile trzeba” to projekt muzyczny przemyślanki Elizy Anny Niemczyckiej, wokalistki, autorki tekstów, a także muzyki do części wykonywanych na koncercie utworów. Przemyski debiut artystki z towarzyszeniem znakomitego pianisty Krzysztofa Trzaskowskiego w pełni porwał publiczność zgromadzoną na widowni sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. {youtube}7DGQ08EuemA{/youtube}

Każda z trzech odsłon w jakich zaprezentowała się nam tego wieczoru Eliza Anna Niemczycka miała swój urok, magię, która wciągnęła widownię w świat niezwykle nastrojowej, czasami wręcz intymnej muzyki.

Swoimi wirtuozyjnymi wykonaniami solowych utworów fortepianowych i fantastycznym akompaniamentem czarował widzów także pianista Krzysztof Trzaskowski.

Gromkie oklaski, niekończące się gratulacje i niejedna łza wzruszenia to najpiękniejsza i jak najbardziej zasłużona nagroda jaką widownia mogła obdarować bohaterów tego wieczoru.

Miłość do śpiewu i scenicznych spotkań z publicznością sprawiły, że w premierowym wykonaniu projektu „Quantum satis – tyle ile trzeba” zamiast tremy ujrzeliśmy wielką artystyczną pasję. Nic więc dziwnego, że przemyska publiczność od pierwszych dźwięków pokochała swoją krajankę Elizę Annę Niemczycką i jej twórczość.