Ferie zimowe i WOŚP w Przemyślu – relacja z konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Przemyślu

9 stycznia br. w Urzędzie Miejskim odbyła się kolejna z cyklicznych konferencji prasowych, na których informujemy o bieżących wydarzeniach i decyzjach samorządu naszego miasta.

Tym razem, ponieważ gospodarz miasta nie mógł być obecny na spotkaniu z dziennikarzami, tematy przygotowane na konferencję omawiali urzędnicy i zaproszeni goście: Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska, główny specjalista w Wydziale Finansowym UM Anna Bobko – Wajda, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Stanisław Karszyń, Dyrektor Przemyskiej Biblioteki Publicznej Maciej Waltoś, przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Zmieniamy Przemyśl Krzysztof Butra i Rafał Błachut oraz prowadząca spotkanie rzecznik Agata Czereba.

Wśród tematów konferencji prasowej znalazły się: Budżet Miasta Przemyśla na 2020 rok, oferta jednostek miejskich (POSiR, Przemyskiej Biblioteki Publicznej oraz Młodzieżowego Domu Kultury) na zbliżające się ferie zimowe, a także program i atrakcje zbliżającego się wielkimi krokami (12 stycznia) Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu, które przedstawili organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl.