PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ – FINAŁ METAMORFOZ W GALERII SANOWA retransmisja

Ponad tydzień temu w Galerii Sanowej w Przemyślu odbył się finał Metamorfoz z Diamond Club. My raz jeszcze zajrzymy za kulisy akcji i przybliżymy naszym czytelnikom to, co czeka na metamorfozowiczów po zakończeniu akcji.

 

Każdy przystępował do programu z innymi problemami, różne stawiał też sobie wyzwania. Lucyna Czarniecka przyszła do programu mając metabolicznie 75 lat, a ukończyła Diamentową  metamorfozę mając 45 lat. – Nie było łatwo, Lucynka jako jedyna musiała być pod kontrolą naszego lekarza. Rozpoczynając program miała prawie wszystkie choroby cywilizacyjne, ale o tym nie mówimy, to już jest za nami – podkreśla Agnieszka Gierula z Diamond Club, pomysłodawczyni akcji. Jolanta Kinasz na pierwszym spotkaniu obawiała się systematycznych treningów i diety bez soli i cukru, ale dała radę. Dzięki zmianie stylu życia pozbyła się nadciśnienia i tabletek, które musiała systematycznie zażywać. Jolę do Diamond Clubu zaprosiła przyjaciółka Alinka, która już od długich miesięcy nie rozstaje się z treningiem „milon”. Teraz Alince w treningach towarzyszy jej przyjaciółka – podkreśla Agnieszka Gierula. Jedynym mężczyzną w programie był Tomasz Schabowski. – Tomek przychodząc do programu nie zdawał sobie sprawy z tego, jak diametralnie zmieni się jego życie.

ODCINEK II  {youtube}sLODe0UFsKg{/youtube}

 

Dzięki swojej determinacji zmienił nawyki żywieniowe, poprawiła się jego kondycja, ma dużo siły, energii i satysfakcji z aktywności fizycznej. Tomek zrobił rewelacyjne postępy w treningu „milon” – zauważa Gierula. Metamorfozę zakończył z ogromną satysfakcją, gdyż rozmiar XXXL zamienił na XL.

Dla tych którzy byli w Galerii i tych którzy nie widzieli jak zakończył się wielki finał Metamorfoz w GALERII SANOWA przedstawiamy obszerne fragmenty transmisji, którą w tym dniu przeprowadziliśmy.

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ …..

 

ODCINEK I  {youtube}2iTk4aF-qSA{/youtube}