Świece zapachowe Woodwick niepowtarzalny nastrój i magia

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Czy zastanawialiście się już nad wyborem prezentu? Jeżeli nie – mamy dla Was coś specjalnego! Obłędnie pachnące świece zapachowe do salonu. Dowiedz się więcej!

Postaw na oryginalny prezent. Dzień Matki jest tylko raz w roku. Wyjątkowość tego święta nadaje mu szczególnej rangi, więc zakup prezentu powinien być przemyślany. Mamy dla Ciebie taki prezent: luksusowe świece zapachowe renomowanej marki Woodwick.

Ale świece to nie tylko królestwo kobiet. To stolica zapachu, twierdza zmysłów i gra skojarzeń, która potrafi wciągnąć również prawdziwych mężczyzn. Świece to także romantyczny klimat połączony z nutką komfortu i poczuciem bezpieczeństwa. Jednak czy każda świeca, sprawi, że Twoje zmysły ożyją? Czym charakteryzują się zatem markowe świece zapachowe?

Obłędny zapach…
Aloes, świeży ogórek, jabłko, mandarynka, wanilia, drzewo sandałowe, goździki, cynamon i inne zapachy na co dzień wypełniają wnętrze naszych mieszkań. Trwały i solidny zapach to fundament, który stanowi o jakości świecy. Ważne jest również jego nasycenie. Głęboki, intensywny relaksujący bądź orzeźwiający zapach pozwala rozbudzić nasze zmysły i sprawić, że odprężymy się i choć na chwilę odpoczniemy wygodnie na sofie, po ciężkim dniu pracy. W świecach jest zamknięta magia, którą należy tylko uwolnić.

… który nadaje wnętrzu niepowtarzalny nastrój
Markowe świece to nie tylko zapach. Każda z nich musi mieć w sobie to coś. Są niczym kobiety, którym spojrzysz w oczy, a ich źrenice natychmiast nabierają pełnej mocy. Wiesz, że musisz je mieć, bo ich odpalenie da Ci dużo przyjemności. Ekskluzywne świece zapachowe wyróżnia to, że potrafią zbudować odpowiedni klimat i atmosferę. Ich obecność potrafi odczarować gorsze dni i sprawić, że nasz nastrój się poprawi. Palenie luksusowej świecy jest jak okład na ranie, dający kojące doznanie. Zapomnimy nagle o naszych skołatanych nerwach, powróci wspomnień czar, czasy naszego dzieciństwa, kiedy wszystko było proste i przejrzyste.

i wtedy pojawia się magia…
Świece zapachowe Woodwick należą do najlepszych jakościowo produktów na świecie. To wcale nie jest sucha teoria, ale praktyka, która jest efektem wieloletnich doświadczeń w pracy nad wysokiej  jakości klasy produktami. Po ich odpaleniu wszystko się zmienia. Świece pachną intensywnie, zapach przenika do powietrza, utrzymując się na wiele dni. Cykliczne palenie świec powoduje, że nasze mieszkanie pulsuje. Luksusowe świece zapachowe to także wrażenie artystyczne. Nie jest żadna tajemnicą, że można je wykorzystywać również jako element dekoracyjny. Mamy tutaj na myśli głównie świece w słoiczkach, a także lampionach. Trzeba przyznać, że naprawdę wyglądają pięknie i mogą być odbierane przez gości jako ozdoby dekoracyjne do salonu. Wrażenie na przybyszach murowane.

Na co zwracać uwagę przy wyborze świecy markowej?
Jest wiele czynników, które należy brać pod uwagę przy zakupie świecy. Oczywiście walory zapachowe są tutaj najważniejsze, ale warto zwrócić uwagę na kilka innych rzeczy. Istotnym elementem jest sugerowany przez producenta czas spalania świecy. Oczywiście im dłużej tym lepiej. Niezwykle ważny jest sam sposób palenia się świecy. Trzeba pamiętać, że markowe świece zapachowe z najwyższej półki palą się równomiernie. Wosk, który jest w słoiku, lampionie czy szkle powinien spalić się do końca. Wydajność wpływa oczywiście na, to, że będziemy mogli się dłużej cieszyć zakupionym przez nas towarem. Warto też zwrócić uwagę na knot. W słabszych świecach trzeba go przyciąć o około 3mm, aby równomiernie się spalał. Świece zapachowe Woodwick są tak dobre, że problem ten nie występuje. Płomień zawsze będzie stabilny oraz równomierny i nie będzie kopcił. Mamy nadzieję, że nasze porady pozwolą Wam cieszyć się z prawidłowego wyboru świecy.

Artykuł sponsorowany przez

Świece zapachowe Woodwick