Co łączy: mega-tort, zespół BOYS, Renault Fluence i kino HELIOS

W jeden z październikowych  weekendów Galeria Sanowa obchodziła swoje 6. urodziny.  W tym roku urodziny Galerii zbiegły się z otwarciem długo wyczekiwanego kina więc impreza urodzinowa odbyła  się w klimacie filmowym i wszystkie atrakcje, które były przygotowane były związane właśnie z filmem.2 Uroczyste otwarcie kina Helios odbyło się 21 października i już w tym dniu każdy miał okazję wejść na pierwsze seanse filmowe. Z tej okazji Helios przygotował także animacje dla dzieci oraz liczne konkursy z upominkami.

3Galę urodzinową prowadziła aktorka Marysia Seweryn.W sobotę i niedzielę odbyły się warsztaty aktorskie i reżyserskie prowadzone przez aktorów z Krakowa oraz warsztaty wizażu, charakteryzacji i gwiazdorskiego stylu, za które odpowiedzialna była styliska gwiazd Olga Zięba.

Najważniejszym i najbardziej emocjonującym momentem był Finał  LOTERII URODZINOWEJ z fantastycznymi nagrodami. W tym roku szczęśliwcy z Przemyśla wygrali  rodzinny samochód osobowy Renault Fluence,  telewizory i kina domowe  trafiły w ręce mieszkańców z Przemyśla, Radymna, Laszek, Rokietnicy, a kamerę Go Pro wylosowała przemyślanka.

4W urodzinowy weekend nie zabrakło atrakcji dla milusińskich w specjalnej filmowej strefie zabaw. Był teatrzyki dla dzieci, filmowe zabawy i konkursy oraz wata cukrowa i popcorn bez ograniczeń. Odbył się również  konkurs dla dzieci pt. „Moja ulubiona postać bajkowa” w którym do wygrania były bony zakupowe do galerii Sanowa o łącznej wartości 1000 zł oraz zaproszenia do kina Helios. Pierwsze miejsce zajęła figurka z drewna, postać z bajki ,,Pinokio”, drugie miejsce zajął Shrek

W niedzielę,  klienci mieli okazję zobaczyć bardzo widowiskowy Teatr Ognia, oraz pokazy taneczne „Show Marylin Monroe” i posłuchać muzyki filmowej na żywo. Jak na urodziny przystało, musiał być tort , którym zostali poczęstowani  wszyscy obecni. Tort był nie tylko pyszny i ogromnych rozmiarów, wyglądał zachwycająco.5

Podczas imprezy urodzinowej odbyło się mnóstwo hollywoodzkich zabaw i konkursów, w których klienci i goście imprezy urodzinowej wygrali mnóstwo cennych upominków oraz 600 zaproszeń do kina Helios.

Koncert gwiazdy wieczoru czyli popularnego zespołu Boys zgromadził tłumy mieszkańców, którzy przez blisko półtora godziny razem z liderem śpiewali wszystkie piosenki.