Gdzie się kształcą najlepsi hydraulicy w Polsce – wielkie uznanie i gratulacje!

Podczas Finału Centralnego XLVIII Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, który odbył się w dniach 13-15 lutego 2019 r. na Międzynarodowych Targach BUDMA w Poznaniu, uczniowie szkół branżowych mieli możliwość sprawdzenia wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych w danym zawodzie budowlanym. Sześciu najlepszych uczestników turnieju z całej Polski w każdej kwalifikacji zawodowej rywalizowało o miejsca i cenne nagrody.

Rozgrywki turniejowe składały się z części teoretycznej i części praktycznej, w której uczniowie wykazali się kunsztem montażu ogrzewania podłogowego. Uczniowie reprezentujący ZS ZDZ w Rzeszowie, w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych zajęli:  I miejsce – Adrian Bechta, II miejsce – Artur Bandura.

Podczas honorowej gali otrzymali zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata, który zwalnia ich z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, a także wręczono im cenne nagrody.

Dyrekcja, nauczyciele i opiekunowie mogą być dumni z postawy, umiejętności i wiadomości swoich uczniów.  Kolejny raz podium – to wielkie wyróżnienie, a także motywacja dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i uczniów, by pracować na kolejne sukcesy.  To także świadectwo, że ZS ZDZ w Rzeszowie bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów zawodowych oraz wykonywania wybranego zawodu.

 

 

IWONA TUROWSKA