Piknik rodzinny z okazji 5-lecia firmy BUDOTAR i MEBLOTAR

Market Budowlany (BUDOTAR) i Salon Meblowy (MEBLOTAR) z okazji pięciolecia funkcjonowania sklepu budowlanego i meblowego oraz jego rozbudowy przy Hali Lwowskiej w Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina zorganizowały piknik rodzinny.

Wszyscy klienci, którzy zrobili tego dnia zakupy w nowo otwartym sklepie otrzymywali kupony na darmowe kiełbaski i napoje. Wśród klientów, którzy dokonali premiowanych zakupów zostały rozlosowane nagrody

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci; suchy basen z kulkami, eurobungee, stożek do wspinaczki, dmuchane zjeżdżalne i boisko , na którym każdy mógł się zmienić w piłkarzyka.

Animatorzy mieli mnóstwo pracy, malowanie twarzy, bańki mydlane, wspólne tańce i zabawy przy muzyce oraz konkursy i rywalizacje dla dorosłych. Jedną z nich były biegi trzy osobowych drużyn w połączonych ze sobą spodniach. W tej konkurencji rywalizowali również szefowie i organizatorzy imprezy, właściciel firmy Budotar i Meblotar oraz prezes zarządu Korczowa Dolina

Market Budowlany BUDOTAR i Salon Meblowy MEBLOTAR przeniosły się z Hali Kijowskiej do Hali Lwowskiej na dużo większą powierzchnię. Co za tym idzie, zwiększono również bazę towarową o nowe produkty i firmy w konkurencyjnych cenach. Teraz w swej ofercie prócz wcześniejszych firm, można zaopatrzyć się w materiały budowlane i meble nowych producentów światowej klasy m.in., asortyment IKEA.

Podczas imprezy odbył się oraz motocyklowy pokaz kaskaderski, który wzbudził duże zainteresowanie gości.