Pracuj z nami w KAS na Podkarpaciu- kolejne nabory

  • Podkarpacka KAS oferuje kolejne miejsca pracy w woj. podkarpackim.
  • Trwają nabory do jednostek KAS w Rzeszowie, Jarosławiu, Przemyślu, Kolbuszowej, Dębicy i Strzyżowie.
  • To szansa na pracę w korpusie służby cywilnej.

 

Krajowa Administracja Skarbowa ogłosiła kilkanaście kolejnych naborów do pracy w jednostkach KAS w woj. podkarpackim.

Ogłoszone nabory dotyczą różnych stanowisk np. referent, starszy referent, starszy ekspert skarbowy, młodszy księgowy czy radca prawny. Kandydaci, którzy pozytywnie zakończą rekrutację, znajdą zatrudnienie w urzędach skarbowych w Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Kolbuszowej, Strzyżowie, Dębicy a także w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu.

Oferowane miejsca pracy dotyczą zadań realizowanych m.in. w zakresie ewidencji podatników i płatników, spraw związanych z egzekucją administracyjną, spraw wierzycielskich, analitycznych i sprawdzających, w zakresie rachunkowości podatkowej czy obsługi prawnej.

Warunki pracy, zakres zadań, niezbędne wymagania oraz terminy i miejsce składania dokumentów zawarte są w poszczególnych ogłoszeniach dostępnych w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie pod adresem www.podkarpackie.kas.gov.pl (zakładka Ogłoszenia/nabór).

Przypominamy, że do końca sierpnia br. można także składać podania do pracy w Służbie Celno- Skarbowej w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu KAS  w Korczowej, Medyce i w Krościenku, Krośnie, Dębicy, Przemyślu i w Rzeszowie.

 

 

mł. asp. Edyta Chabowska

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie