VI Gala ślubna w SPA Hotel Gloria

SPA Hotel Gloria po raz 6 organizował Galę Ślubną, podczas której goście mieli możliwość zapoznania się z ofertą wielu wystawców związanych z organizacją wesel, oprawą muzyczną, fotografów i filmowców.

Imprezę uatrakcyjniły  pokazy mody ślubnej, bielizny, sukni wieczorowych, degustacje, pokazy fryzur i makijażu, zabiegi kosmetyczne, taneczne show, prezentacje dekoracji ślubnych, zaproszeń i wiele innych.

W pokazie sukien wieczorowych na scenie prezentowała się firma Ladies, która zaproponowała paniom wspaniałe propozycje na karnawałowe wieczory.

Salon Gaja zaprezentował suknie ślubne z kolekcji 2017, a piękną bieliznę można było zobaczyć dzięki Madam Bra.

Tradycyjnie jak co roku propozycja pierwszego tańca należała do Szkoła Tańca A-Z.

Można było skorzystać z porady wizażystki, kosmetyczki, fryzjerów i dietetyka.

Weselne torty przygotowane przez Cukiernię u Zosi przykuwały wzrok, ciasteczka, babeczki i desery rozpływały się w ustach.  Edecor Studio propozycją dekoracji sali weselnej i fontanną czekoladową przyciągał nie tylko łasuchów.

Jedną z atrakcji był pokaz ognia Fire Show, a propozycją dla gości przyjezdnych, którzy chcieli by zobaczyć jak wygląda nasze miasto nocą był przejazd kolorowym pociągiem.

Impreza była okazją do zapoznania się z ofertami rodzimych przedsiębiorców oraz zaoferowania swoich usług  klientom. Warto było tego dnia odwiedzić Spa Hotel Gloria, gdyż każda z firm przygotowała specjalne oferty dla narzeczonych oraz nagrody w konkursach.