Jak wybrać bieliznę na specjalne okazje ,,Zmierz się z brafitterką”

Specjalne okazje to oczywiście wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety, ślub i noc poślubna. Bielizna ukryta pod suknią ślubną stanowi kwintesencję kobiecości, odkrywaną dopiero podczas nocy poślubnej. Musi być idealnie dopasowana do sylwetki, nie krępować ruchów i podkreślać atuty kobiecości.

Monika Bardian właścicielka Salonu bielizny ,,Paryżanka” w Rzeszowie udziela kilku rad, jak wybrać idealną bieliznę. Przecież oprócz wyboru sukni ślubnej przed Panną młodą stoi niezwykle ważne zadanie doboru bielizny na noc poślubną aby pobudzić wyobraźnię mężczyzny i uczynić tę noc na prawdę wyjątkową.

 Urozmaicony asortyment, bogactwo fasonów, modeli i duży wybór kolorów, to gwarancja tego, że przyszła Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Najczęstszą bielizną wybieraną przez kobiety na noc poślubną jest haleczka wykonana z koronek, przeźroczystych tkanin, tiulu i falban. Idealnym dodatkiem do niej będą pończochy samonośne lub do paska w tej samej wersji kolorystycznej. Dla odważniejszych Panien Młodych producenci oferują skąpe dwuczęściowe kompleciki, wykonane z koronki oraz mnóstwo dodatków.

Zapraszamy na kolejny odcinek programu ,,Zmierz się z brafitterką”