#ZOSTAŃWDOMU PBW PRZYJDZIE DO CIEBIE!

Informujemy, że w związku ze zmniejszeniem ograniczeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19, PBW w Przemyślu wraz z filiami w Jarosławiu, Lubaczowie i Przeworsku wkrótce zostanie otwarta.

Jednocześnie z troską i dużą odpowiedzialnością podchodzimy do kwestii zapewnienia bezpieczeństwa Użytkownikom i pracownikom biblioteki. Dlatego nadal REKOMENDUJEMY KORZYSTANIE Z TZW. E-USŁUG, które stwarzają możliwość korzystania z naszych zbiorów bez wychodzenia z domu.

Zachęcamy więc do:

  • zapisywania się do biblioteki za pomocą profilu zaufanego e-PUAP lub bankowości elektronicznej,
  • zdalnego wypożyczania książek z bezpłatną dostawą pod wskazany adres,
  • zamawiania skanów fragmentów książek i artykułów z czasopism z dostawą na wskazany adres mailowy lub miejsce w chmurze (max. 10 plików po 20 stron),
  • zamawiania kserokopii dokumentów z dostawą pod wskazany adres (usługa ksero płatna, dostawa bezpłatna),
  • samodzielnego przeszukiwania katalogu INTEGRO i zamawiania dokumentów w domu. W razie problemów z samodzielnym wyszukaniem lub zamówieniem książek prosimy o kontakt telefoniczny: 16 678 49 42 w. 23 lub 25 oraz na bibliotecznym czacie.

Zestaw instrukcji dotyczących korzystania z E- usług dostępny jest na stronie Biblioteki w zakładce E-USŁUGI – E-LEARNING – SZKOLENIE BIBLIOTECZNE: https://elearning.pbw.org.pl/action/course/cid/9/kid/25/lid/0/sid/0/tid/0/page/1

oraz w filmiku