FLOTT CASCADERS TEAM – SPOSÓB NA WAKACYJNĄ NUDĘ

   Z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Założyciel  i twórca  grupy Alfred Śmid, uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnychzawitał do Przemyśla wraz ze swoimi kaskaderami . Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentował  karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów, motocykli i quadów {youtube}YKIX-R1dTh0{/youtube} 

 

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy,zespołu  złożonego ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessarekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami było  gwarancją  imprezy o najwyższym standardzie. Na takie widowisko czekała wypełniona po brzegi kilku tysięczna przemyska widownia.

FlottCascaders Teamto opowieść o specyficznym postrzeganiu świata. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia, a umiejętności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługiwała jazda samochodami na dwóch kołach wraz  z widzami,manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi, skoki nad rzędem aut,wyścigi rzymskie, przejazdy przez płonące ściany.Tego typu pokazy są bardzo niebezpieczne, podczas przemyskiego występu  jeden z kaskaderów uległ groźnemu poparzeniu, a dowodem na to że nie wszystko jest przewidywalne w trudnej pracy kaskaderów był fakt, że z programu musiano w ostatniej chwili wyciąć jeden z elementów show ze względu na kontuzje jednego z gladiatorów który uległ wypadkowi podczas dopołudniowego treningu.

Na zakończenie trwającego ponad dwie godziny występu publiczność miała okazję zobaczyć na własne oczy amerykańskie kopie potężnych Monster Trackktóre miażdżyły wszystko co znalazło się pod ich kołami.

FlottCascaders Team już gościł w Polsce kilka lat temu i przemyscy widzowie mieli okazję podziwiać kaskaderów  na jednym z lokalnych stadionów. Dla nich zachwyt widowni to większa zapłata niż pieniądze otrzymane z biletów, a więc  do zobaczenia na kolejnym widowisku kaskaderskim z udziałem współczesnych gladiatorów.