Gala Branży Weselnej w nowym Hotelu Korczowa

Kontynuując wieloletnią tradycję SPA Hotelu Gloria, zdobywcy I miejsca w kategorii „Najlepsze miejsce na weselne”,  w pięknych wnętrzach nowego Hotelu Korczowa odbyła się Gala Branży Weselnej. Jak w przypadku ośmiu edycji Przemyskiej Gali Ślubnej organizatorami tego wydarzenia były GAJA Salon Mody Ślubnej i SPA Hotel Gloria.

Hotel Korczowa zachwycił gości przestronnymi i oryginalnymi salami na różnego typu imprezy. Odwiedziły go tłumy gości, porównujących firmy z branży ślubno-weselnej.  Każda z firm przygotowała specjalne oferty dla narzeczonych.

Można było skorzystać z porady wizażystki, kosmetyczki, fryzjerów i dietetyka. Wśród wystawców zobaczyliśmy firmy zajmujące się organizacją wesel, oprawą muzyczną, fotografów i filmowców. Firmę Bazyl Art, która wypożycza stroje karnawałowe na różne okazje, a podczas wesel zajmuje się animacjami dla dzieci.  Weselne, ciasteczka, babeczki i desery rozpływały się w ustach, a do tortu weselnego Cukierni u Zosi ustawiła się bardzo długa kolejka. Miejscem, którecieszyło się również powodzeniem łasuchów było stoisko z fontanną czekoladową.

Głównymi atrakcjami były pokazy sukien ślubnych, bielizny oraz  pokaz sztucznych ogni, który odbył się przed hotelem. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że największe zainteresowanie wzbudziły pokazy, w których profesjonalnie uczesane z idealnymi makijażami ślubnymi modelki występowały w pięknych strojach. Pokaz sukni ślubnych zorganizował Salon Gaja, pokaz bielizny został zorganizowany przez Salon Bielizny ,,Sekret Kobiety”, a pokaz sukni wieczorowych przygotowała firma LianArt.  Taka impreza to świetna okazja do zapoznania się z ofertami rodzimych przedsiębiorców i zaoferowanie swoich usług  klientom.

Imprezę umilała  muzyka na żywo energetycznego Zespołu ,,En Canto’, a podczas przerw grał DJ Jordan, gwiazdą wieczoru był Zespół Masters znany m.in. z hitu „Żono moja”

Wszystkie pary, które dokonały rezerwacji na wesele w tym dniu w prezencie otrzymały:

*APARTAMENT NA 2 DOBY DLA PAŃSTWA MŁODYCH I RODZICÓW

*PÓŁROCZNY KARNET NA BASEN, SAUNĘ FIŃSKĄ, SAUNĘ PAROWĄ I JACUZZI W HOTELU GLORIA*** W PRZEMYŚLU ALBO WEEKEND W HOTELU MIRAGE *** KOŁO LWOWA

*W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU ROMANTYCZNA KOLACJA DLA DWOJGA W HOTELU KORCZOWA