Profilaktyka zdrowia – wykład doktora Bogusława Dembińskiego

Już w najbliższa niedzielę w Przemyślu podczas Jubileuszu 25-lecia Diamond Club i Biesiady Kazanowskiej odbędzie się spotkanie z doktorem Bogusławem Dembińskim, specjalistą medycyny naturalnej. Jego misją i ogromną pasją jest pomaganie ludziom i dzielenie się swoją wiedzą.

Powszechnie dostępna żywność jest bardzo uboga w składniki odżywcze, trudno jest dobrze się odżywiać bez wspomagania się dodatkami. Jeżeli stosować to najlepiej takie, które mają maksymalną przyswajalność i efektywności działania na poziomie komórkowym.

Jesteśmy tak zarzucani reklamami różnych produktów, które są ogólnie dostępne, polecane przez radio i telewizję, że trudno się zdecydować co jest dla nas i naszych dzieci najlepsze. Po raz pierwszy na takim spotkaniu za pomocą doświadczenia zostanie przedstawiona opatentowana technologia NTC.

Doktor Bogusław Dembiński pomoże osobom odpowiedzialnym za siebie wskazać drogę do tego aby poczuć się młodo bez względu na wiek, poprzez dostarczanie skutecznych produktów wspomagających, dzięki, którym można odzyskać zdrowie, energie, radość życia oraz podnieść odporność organizmu

Doktor Dembiński będzie udzielał odpowiedzi na indywidualne pytania uczestników. Życie mamy tylko jedno i nie ważne czy komuś zależy na świetnej kondycji, chce schudnąć czy budować masę mięśniową, najważniejsze jest zdrowie i profilaktyka, a dzięki odpowiedniej wiedzy można osiągnąć wszystkie te cele i przekonać się, że stać nas na zdrowie!

W ramach prezentacji zdrowego stylu życia z Diamond Club, usłyszymy na scenie doświadczenia klubowiczów, osób, które dzięki suplementacji i ćwiczeniom w klubie odzyskały zdrowie i kondycję. Zostanie zaprezentowany trening personalny XXI wieku EMS by Miha bodytec

Odbędą się bezpłatne konsultacje, badanie stóp, masaż + refleksologia twarzy  i wiele innych niespodzianek

Dzięki współpracy z DSC Warszawa odbędą się niesamowite promocje suplementów FitLine dostępne tylko dla osób obecnych na spotkaniu. Taka okazja w Przemyślu zdarzy się po raz drugi po dwóch latach przerwy, a wśród uczestników zostaną wylosowane wartościowe nagrody.