Menu Główne

Piknik rodzinny z okazji 5-lecia firmy BUDOTAR i MEBLOTAR

Market Budowlany (BUDOTAR) i Salon Meblowy (MEBLOTAR) z okazji pięciolecia funkcjonowania sklepu budowlanego i meblowego oraz jego rozbudowy przy Hali Lwowskiej w Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina zorganizowały piknik rodzinny.

Wszyscy klienci, którzy zrobili tego dnia zakupy w nowo otwartym sklepie otrzymywali kupony na darmowe kiełbaski i napoje. Wśród klientów, którzy dokonali premiowanych zakupów zostały rozlosowane nagrody

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci; suchy basen z kulkami, eurobungee, stożek do wspinaczki, dmuchane zjeżdżalne i boisko , na którym każdy mógł się zmienić w piłkarzyka.

Animatorzy mieli mnóstwo pracy, malowanie twarzy, bańki mydlane, wspólne tańce i zabawy przy muzyce oraz konkursy i rywalizacje dla dorosłych. Jedną z nich były biegi trzy osobowych drużyn w połączonych ze sobą spodniach. W tej konkurencji rywalizowali również szefowie i organizatorzy imprezy, właściciel firmy Budotar i Meblotar oraz prezes zarządu Korczowa Dolina

Market Budowlany BUDOTAR i Salon Meblowy MEBLOTAR przeniosły się z Hali Kijowskiej do Hali Lwowskiej na dużo większą powierzchnię. Co za tym idzie, zwiększono również bazę towarową o nowe produkty i firmy w konkurencyjnych cenach. Teraz w swej ofercie prócz wcześniejszych firm, można zaopatrzyć się w materiały budowlane i meble nowych producentów światowej klasy m.in., asortyment IKEA.

Podczas imprezy odbył się oraz motocyklowy pokaz kaskaderski, który wzbudził duże zainteresowanie gości.

 

 

 (Następna Aktualność) »Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

*