Komentarze osób po terapii podwyższonym ciśnieniem barycznym

Gabinet  Zdrowie i Natura dr Bogusława Dembińskiego w Warszawie oferuje wiele usług związanych z medycyna naturalną. Jedną z nich jest symulator naturalny – normobaryczny.  Specyfiką  symulatora jest odpowiednio dopasowane ciśnienie, zawartość tlenu, dwutlenku węgla i wodoru w powietrzu, które  powoduje, że przebywanie w nim  bez żadnych skutków ubocznych potrafi przywrócić zdrowie,  wzrost aktywności komórek macierzystych i aplikuje dużą dawkę energii.

Zwiększona ilość dwutlenku węgla sprawia, że więcej tlenu dostaje się do krwi i do komórek co ułatwia oddychanie, nawet w ataku astmy.

Terapia podwyższonym ciśnieniem barycznym powoduje wiele pozytywnych efektów zdrowotnych min. poprawia wydolność fizyczną i psychiczną organizmu, ogranicza pojawianie się stanów zapalnych, przyspiesza rozwój nowych naczyń krwionośnych, zwiększa zdolność zapamiętywania, zmniejsza obrzęki uszkodzonych tkanek, spowalnia starzenie się organizmu.

W momencie gdy w naszym kraju mamy najgorszą jakość powietrza od wielu lat inicjatywa doktora Dembińskiego jest jedną z alternatyw na podniesienie jakości swojego życia.