MISS POLKA 2013 – PODKARPACIE

Hotel&Spa Nowy Dwór w Świlczy był gospodarzem wojewódzkiego castingu Miss Polka 2013. Najpiękniejsze młode kobiety z podkarpacia zaprezentowały się przed jury, które oceniło ich wygląd, uśmiech i umiejętność chodzenia po wybiegu. Wśród jurorów byli między innymi przedstawiciele mediów, organizatora konkursu oraz osoby związane z branżą modelingu czy wizażu.

Miss Polka to nie tylko uroda ale i osobowość, dlatego każda z dziewczyn opowiedziała o swoich zainteresowaniach i udzieliła odpowiedzi na zadawane przez komisję pytania z takich dziedzin jak kosmetologia, marketing, pijar, dietetyka i fitness.

Hasło konkursu to „świat mody bliżej świata sportu”, więc dziewczyny miały okazje pochwalić się prowadzonym przez siebie aktywnym stylem życia i zdobytymi wcześniej doświadczeniami z pokazów i sesji zdjęciowych.

Każda z dziewczyn była inna, każda też przyszła na casting z innego powodu, wszystkie jednak były zdeterminowane, aby przejść do kolejnego etapu. {youtube}1AakK9Pjv4I{/youtube} 

 

Sylwia Płaza, Kateryna Kozak, Paulina Rączy, Sabina Szeremeta i Katarzyna Hajduk to podkarpackie półfinalistki konkursu. Dziewczyny zachwyciły jury swoją urodą i charakterem. Wszystkie pięć podpisały kontrakty z organizatorami oraz wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która następnego dnia odbyła się na tarasie widokowym Galerii Rzeszów.

Kolejny etapto wybory 16 najpiękniejszych z całej polski, po jednej z każdego województwa. Wyróżnione dziewczyny udadzą się na zgrupowanie do Czeladzi gdzie w Pałacu Saturna przez dziesięć dni,będą się intensywnie przygotowywać do gali finałowej, która odbędzie się na początku września w Sosnowcu, tam podczas transmisji telewizyjnej jedna z nich zdobędzie tytuł Miss Polka 2013.

Zdjęcia oraz wszystkie informacje o kandydatkach z naszego, oraz innych województw można znaleźć na stronie organizatorów – www.misspolka.pl oraz na facebooku – www.facebook.com/MissPolkaPL