Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy – w formie tradycyjnej i on-line! Rozpoczynamy zapisy dla sprzedawców. Zapraszamy do współpracy!

Na przekór temu, że nasze życie w ostatnim czasie całkowicie zdominowała pandemia, a wraz z jej nastaniem musieliśmy odsunąć do kąta wiele ważnych spraw, pragniemy mimo wszystko (choć z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa) zaprosić Państwa – mieszkańców naszego miasta – do udziału w dorocznym JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM.

Niech ten szczególny okres Świąt Bożego Narodzenia nie zakryją maski obojętności, rezygnacji i czekania na lepszy czas. W tym roku szczególnie potrzebujemy wszyscy wsparcia, jedności i życzliwości dla drugiego człowieka – tego wszystkiego, co niesie ze sobą magia najpiękniejszych ze świąt.

Sprostać wszystkim, dość mocno wyśrubowanym restrykcjom nie było łatwo, mimo to Prezydent Miasta wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Przemyślu podjęli się tego – mamy nadzieję – lubianego i oczekiwanego przez Państwa przedsięwzięcia. Już 17, 18, 19 i 20 grudnia w sercu naszego miasta po raz kolejny staną bajecznie przystrojone stragany, na których znajdziecie przeróżne cudeńka – szopki, bombki choinkowe, wigilijne dekoracje i stroiki, wyroby rękodzielnicze, biżuterię, szkło, kalendarze, miody i choinki. Niestety, ze względu na wytyczne inspektora sanitarnego, nie będzie możliwa sprzedaż świątecznych przysmaków – pierogów, uszek, domowych ciast, ciasteczek, wędlin, serów, ryb czy grzańców. Wierzymy jednak, iż przygotowana przez nas oferta nie tylko zachwyci odwiedzających jarmark, ale będzie również znakomitym pretekstem do tak ważnego – zwłaszcza w tym szczególnym okresie – czynienia dobra. Tegoroczne wydarzenie tworzymy też (a może przede wszystkim) po to, by wspomóc lokalnych przedsiębiorców i rękodzielników.

PJB2020.png

Gorąco zachęcamy wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy z Przemyśla oraz z powiatu przemyskiego, którzy w swojej ofercie mają: bombki choinkowe, szopki, stroiki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, świece, szkło, biżuterię, świąteczne upominki, kartki, kalendarze i choinki oraz inne przedmioty związane z tematyką zimy i Świąt Bożego Narodzenia, do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.

Urząd Miejski w Przemyślu

Wydział Promocji i Kultury

tel.: 16 678 54 84

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: [email protected]

DO POBRANIA:

 

                              Galeria Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy – w formie tradycyjnej i on-line! Rozpoczynamy zapisy dla sprzedawców. Zapraszamy do współpracy!

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona!

O udziale w wydarzeniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ponadto organizator zastrzega sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia propozycji.

2.jpeg

Dla wszystkich wystawców – tych, którzy są z nami od lat i tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę z Przemyskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym – dla sprzedawców stroików, rękodzieła, choinek itp., a także dla restauratorów oraz właścicieli stoisk gastronomicznych oferujących: potrawy z grilla, pierogi, uszka, gołąbki, domowe ciasta, drobne ciasteczka, pierniki, wędliny, sery, miody, grzańce galicyjskie mamy bardzo ważną wiadomość! Oprócz tradycyjnego Jarmarku Bożonarodzeniowego uruchamiamy w tym roku również WIRTUALNY JARMARK! Wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa w Jarmarku on-line przekażemy Państwu w osobnym poście. Zaglądajcie na naszą stronę! I… zgłaszajcie swój udział w imprezie. Czekamy na Was! Do zobaczenia!

gingerbread-men-3084961_1920.jpeg

tekst: Agata Czereba UM w Przemyślu

zdjęcia: pixabay.com