Another Pink Floyd wraca do Przemyśla!

Another Pink Floyd tym razem dla fanów zespołu Pink Floyd przygotowali ucztę złożoną z największych i najbardziej znanych utworów Pink Floyd z płyt: The Wall, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Przystawkami będą utwory z nowszych płyt.

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego – Pink Floyd. Zespół, który nie tylko gra covery ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów.

Osiągają to na wiele sposobów – miedzy innymi – grając na instrumentach gwarantujących brzmienie identyczne z pierwowzorem, korzystając z oryginalnych sampli,  używając pełni środków scenicznych takich jak: gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym: okrągły ekran na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł i efektów laserowych. Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści – dziesiątka  profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów dają gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.

Zespól „Another…” występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów. Także w Przemyślu, gdzie wystąpią już po raz drugi informacja o ich kolejnym koncercie odbija się szerokim echem.

Już 16 grudnia – po raz pierwszy do Sali Centrum Kulturalnego w Przemyślu

Przemyski koncert to przystanek na jesiennej trasie obejmującej m.in.: Kielce, Bydgoszcz, Katowice, Łódź. Przemyśl, Poznań, Lublin…